مدرن ساب

ارائه دهنده انواع خدمات کفسابی سنگ، کفسابی سرامیک، کفسابی آجر، کفسابی آسفالت و سنگفرش، نمای شویی ساختمان، سنگسابی و … در تهران

100

کفسابی

100

سنگ سابی

100

نماشویی

portfolio_modernsab_2.jpg
مرحله اول

مشاوره رایگان

اگر می خواهید قبل از انجام کار از میزان هزینه و نحوه خدمات ما بیشتر آشنا شوید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند. در این مرحله کارشناسان مجرب و کار آزموده ما با دقت کامل و صبر و حوصله زیاد به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد. بنابراین هیچگونه ابهامی برای شما نخواهد ماند.

مرحله دوم

تخمین قیمت

برای اطلاع از برآورد قیمت، باید اطلاعاتی از قبیل متراژ محیط کفسابی، محل کفسابی، نوع سنگ، نوع کفسابی، نوع برق (تک فاز یا سه فاز: آسانسور نشان دهنده وجود برق سه فاز است)، سابقه ساب خوردگی (قبلا ساب خورده است یا خیر) را جمع آوری کنید. در صورتی که نمی دانید که قبلا روی سطوح مورد نظر کفسابی انجام گرفته یا خیر، می توانید به این شیوه عمل کنید با دست هر سنگ را نسبت به سنگ کناری مقایسه کنید اگر پستی یا بلندی دارد به این معناست که کفسابی نشده در غیر اینصورت قبلا کفسابی صورت گرفته.

مرحله سوم

قرارداد و انجام کار

در این مرحله شما به باید به شرکت مراجعه کنید و یک قرار داد تنظیم کنیم تا در تاریخ مشخص شده ما کار کفسابی، سنگ سابی (موزاییک، سرامیک، بتن، مرر، تراورتن، گوهری مر، دهبید ) را برای مکان مورد نظر شما اعم از (منازل و ادارت، بیمارستان ها و مراکز درمانی، اماکن دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، مراکز تجاری، منازل مسکونی، سازمان ها و ادارت) انجام دهیم.

تاریخچه ما

شرکت مدرن ساب بعد از گذشت یک دهه فعالیت مستمر و مداوم در زمینه کفسابی و نماشویی ساختمان، اینک خود را با افتخار کامل، به تمامی نقاط کشور معرفی می کند. مدرن ساب به طور یقین یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات، سنگ سابی، کفسابی و نماشویی در تمام کشور است. از جمله فعالیت های این شرکت بی نظیر می توان به کفسابی ساختمان و اداره، منازل مسکونی و سازمانی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، اماکن دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، مراکز تجاری، سازمان ها و ادارت) و همچنین پیج رولپلاک نما، ایوکسی، رزین سابی، نانو، نقاشی ساختمان، کاشی کاری و … اشاره کرد.