کفسابی در بومهن

کفسابی در بومهن

کفسابی در بومهن

کفسابی در بومهن یکی از کفسابی های مورد نیاز برای مردم شهر بومهن و شهرستان پردیس و حاشیه های تهران است. با توجه به انجام کارهای سنگ سابی و کفسابی در شهر های فوق نیاز به مکانی داریم که این خدمات را انجام دهد.

ما در کفسابی بومهن به انجام خدمات ارزشمندی از جمله کفسابی کردن کف زمین در ساختمان هایی که دچار کدر شدن و کثیف شدن و غیره شده اند. و یا در ساختمان های نوساز و تازه ساخت که کف آن ها دچار مشکلاتی شده اند و یا با توجه به کارهایی از قبیل جوشکاری که در این ساختمان ها انجام می‌شود ممکن لک هایی از جوشکاری روی آن بیوفتد.

لکه هایی از جوشکاری

با کفسابی کردن لکه های جوشکاری از بین خواهد رفت. البته نه تنها لکه جوشکاری بلکه دیگر لکه هایی که ممکن است در اثر ریخته شدن ملات و یا اسید و جوهر نمک ها که باعث تیرگی و سیاهی سرامیک خواهند شد از بین خواهند رفت.

کفسابی ها توسط دستگاه های خاصی انجام خواهند شد که در قسمت زیرین این دستگاه ها ابزارهایی قرار دارند به نام لقمه!. لقمه ها بیشترین کاربرد را در کفسابی دارند و هر لقمه با دیگری می‌تواند متفاوت باشد. و تشخیص این که چه لقمه ایی را باید برای چه کاری انتخاب کنیم کاره شخصی است که کفسابی را انجام می‌دهد و باید آنقدر مهارت و تجربه داشته باشد که تشخیص اشتباه ندهد.

لقمه برای خط و خش سرامیک جدا به فروش می‌رسد و لقمه برای ساب زدن بتن و سیمان هم جدا است و تفاوت های زیادی میان این دو است.

کفسابی و لاشه سنگ

لاشه سنگ ها به سنگ هایی گفته خواهد شد که در کارخانه مورد برش قرار گرفته اند و باقی مانده هایی از تکه های سنگ هستند که کارایی ندارند اما از آن ها برای سنگ فرش کردن پیاده رو ها و یا قسمت هایی از پارک و حیات خانه ها استفاده می‌کنند که بسیار زیبا و شیک هستند.

انجام کار کفسابی و ساب زدن لاشه سنگ ها سخت تر از دیگر سنگ ها است زیرا لاشه سنگ ها به صورت تکه تکه هستند و باید هر تکه به صورت جدا سنگ سابی شود و البته لازم به ذکر است که لاشه سنگ ها چون معمولا از سنگ هایی با جنس سخت به وجود آمده اند کاره کفسابی را زمان بر خواهند کرد.

خط و خش سرامیک

یعنی به طور مجموع انجام کار کفسابی و سنگ سابی در لاشه سنگ ها با کفسابی در بومهن امکان پذیر است اما زمان بیشتری نسبت به دیگر سنگ ها خواهد برد وو البته از نظر قیمتی هم با سایز سنگ ها متفاوت است و از نرخ بیشتری برخوردار است.

لاشه سنگ ها به صورت سنگ فرش ریز توسط سنگ های ریز ساخته شده اند و در برخی مواقع از سنگ های درشت برای سنگ فرش استفاده خواهند کرد که هر دو می‌تواند زیبا باشد. و این کار را با ریختن سیمان در سطح و بعد چیدن تکه های سنگ کنار یکدیگر به صورت یکنواخت انجام خواهد شد.

نماشویی کفسابی و ابزارهای مورد نیاز

نماشویی معقوله ای است که اخیرا اهمیت زیادی پیدا کردن و به ساختمایی که بلند و مرتفع هستند یا هر ساختمانی که دچار آلودگی و کثیفی شده باشد انجام دادم نماشویی بر آن واجب خواهد شد.

کفسابی در بومهن در رابطه با نماشویی ساختمان ترفند های بخصوص خود را دارد که می‌توانید نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید که از چه کیفیتی برخوردار هستند.

ساب زنی لاشه سنگ

در نماشویی ابزارهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که مهم ترین آن ها طناب راپل است. این طناب در ساختمان های مرتفع و بلند به شخصی که نماشویی را انجام می‌دهد کمک خواهد کرد که سقوط کند و در هر قسمتی که مورد نظرش است بایستد و به فعالیت خود بپردازد.

دستگاه واتر جت که با فشاری بسیار قوی برای برداشته شدن لکه ها و آلودگی ها کمک شایانی به نماشویی خواهد کرد. و از جمله موارد دیگر مانند انواع شوینده ها و مواد اسیدی و انواع سیلیس های ریز و درشت که در نماشویی کاربرد دارند.

نماشویی ساختمان به بنا کمک خواهد کرد که از هر گونه آلودگی و لکه ایی پاک شود و نما ظاهر زیبای خود را به دست بیاورد. زیرا نما در ساختمان بسیار مهم است و نمای ساختمان می‌تواند بعدی خاص به ساختمان بدهد و در روحیه فرد هم تاثیر مثبتی بگذارد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید