خدمات کفسابی ساختمان اصل مهم در شرکت مدرن ساب

خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی ساختمان از جمله خدماتی است که در ساختمان‌های نوساز و ساختمان‌هایی که می‌خواهند به فروش برسند استفاده می‌شود. این خدمات کیفیت زندگی در خانه را دستخوش تغییر می‌کنند. البته این در صورتی است که برای این کار یک شرکت کارکشته را انتخاب کنید. سالیان سال است که مدرن ساب در این حوزه به ارائه خدمات به شهروندان تهرانی پرداخته است. بنابراین شاید بتوان مدرن ساب را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند شناخت.

از سوی دیگر این شرکت هزینه کفسابی و سنگسابی کمتری نسبت به دیگر شرکت‌ها دارد. خدمات کفسابی ساختمان از جمله خدماتی است که به منظور بهبود کفپوش‌ها استفاده می‌شود. البته نمی‌توان انکار کرد که سنگ‌هایی که روی دیوارها استفاده شده و یا برای نما به کار رفته‌‌اند را نیز می‌توان با این خدمات پوشش داد. بنابراین خدمات کفسابی یکی از منحصر به فرد‌ترین خدماتی است که می‌توانید به یک کفپوش ارائه کنید. در ادامه ابتدا با مفهوم کفسابی و سپس اصلی‌ترین خدمات آن آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید.

کفسابی و سنگسابی چیست؟

کفسابی مفهومی گسترده‌تر از سنگسابی دارد. چرا که کفسابی شامل تمامی ارائه خدمات به انواع کفپوش‌ها می‌باشد. این در حالی است که سنگسابی همانطور که از نام آن پیداست تنها به ارائه خدمات به سنگ‌ها می‌پردازند. از سوی دیگر می‌توان سنگسابی را یکی از مفاهیم کفسابی دانست. چرا که سنگ‌ها یکی از اصلی‌ترین انواع کفپوش به حساب می‌آیند. توجه داشته باشید که موارد مهم در هر کدام با دیگری متفاوت است. این در حالی است که نقاط مشترک بسیاری نیز دارند. کفسابی یا ساب زدن خدمتی است که در صورتی به آن نیاز پیدا می‌کنید که سنگ دچار مشکلی شده باشد. در ادامه به برسی این مشکلات و نحوه ارائه خدمات کفسابی ساختمان می‌پردازیم. با ما همراه بمانید.

 

خدمات کفسابی ساختمان

 

مشکلات سنگ و کفسابی آن

⭕️ خش دار شدن سنگ

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که سنگ دچار خش شده است. این در صورتی اتفاق می‌افتد که جسم سنگینی روی آن کشیده شده باشد. در این صورت است که می‌توان انتظار داشت مشکلات بعدی پشت سرهم ایجاد شوند. در صورتی که سنگ دچار خش شده باشد و به آن رسیدگی نشود؛ می‌تواند مشکلات بسیاری ایجاد کند. از جمله این مشکلات می‌توان به نفوذ مایعات در سنگ اشاره کرد. یکی از مهم‌ترین خدمات کفسابی ساختمان برطرف کردن چنین مشکلاتی است. این مشکل را می‌توان به دو روش حل کرد.

اولین روش استفاده از بتونه است. بتونه بیشتر در فواصل میان سنگ‌ها ریخته می‌شود. این کار موجب همتراز شدن سنگ‌ها و کف ساختمان می‌شود. از سوی دیگر سطح را هموارتر می‌کند. روش دیگر استفاده از رزین است. رزین یکی از بهترین مصالحی است که در خدمات کفسابی ساختمان از آن‌ها استفاده می‌شود. استفاده از رزین نیازمند دستگاه رزین ساب است.

⭕️ شکستن سنگ

سنگ‌ها در بسیاری از موارد احتمال دارد بشکنند. برای مثال در صورتی که سنگ را از ارتفاع بالا بیندازید؛ سنگ دچار شکستگی می‌شود. زمانی که سنگ را می‌خرید ممکن است سنگ ساب خورده باشد. این کار قیمت اولیه سنگ را به شدت افزایش می‌دهد. از این جهت بهتر است سنگ‌هایی را بخرید که ساب نخورده باشد. سنگ‌هایی که ساب می‌خورند عمر بیشتری دارند و احتمال شکستن آن‌ها کمتر می‌شود. یکی از خدمات کفسابی ساختمان تعمیر شکستگی‌های سنگ‌ها است. دقت کنید که سنگ‌ها در صورتی که شکسته باشند می‌توانند مشکلات دیگری به همراه داشته باشد. بنابراین کفسابی ساختمان می‌تواند از مشکلات پیشگیری کند.

 

خدمات کفسابی ساختمان مدرن ساب

 

⭕️ ناهمواری و خدمات کفسابی ساختمان

عوامل بسیاری موجب می‌شود کف ساختمان از هموار بودن خارج شود. در صورت ایجاد این مشکل ممکن است حتی مشکلاتی همچون شکستگی و ترک خوردن سنگ نیز در ساختمان ایجاد شود. پستی و بلندی‌های موجود در کف ساختمان در انواع کفپوش ممکن است ایجاد شود. در کفپوش‌های چوبی بسیار سریع‌تر موجب شکستگی می‌شود. از سوی دیگر این مشکل می‌تواند موجب مشکلات سلامتی شود. از این رو توصیه می‌شود در صورتی که شاهد چنین مشکلاتی بودید؛ به سرعت عملیات کفسابی را شروع کنید. در صورت بروز زلزله‌های خفیف یا نشست زمین که امروزه بسیار شایع شده است؛ می‌توان انتظار ناهموار شدن سطح کف را داشت. این ناهمواری‌ها حتی می‌توانند راه رفتن و حمل اثاثیه را نیز با مشکل مواجه کند.

بنابراین ارائه خدمات کفسابی ساختمان به ساختمان‌هایی که این مشکل را دارند در اولویت محسوب می‌شود. در طی عملیات کفسابی ساختمان روی بخشی که بلند‌تر است کار می‌شود. به صورتی که چند میلی متر از سطح سنگ برداشته می‌شود. این کار موجب هموار شدن سطح و اندازه شدن پستی‌ها و بلندی‌ها می‌شود.

خدمات کفسابی ساختمان و مزایای آن

همه می‌دانند تعویض کفپوش ساختمان هزینه بسیاری به همراه دارد. به خصوص اگر این کفپوش از نوع سنگ باشد این هزینه بسیار بیشتر می‌شود. در صورتی که مشکلاتی در سنگ‌ها ایجاد شود؛ نیاز به خدمات کفسابی ساختمان بیشتر از پیش احساس می‌شود. این در حالی است که تعویض سنگ نیز یکی از راه حل‌ها می‌باشد. با استفاده از خدمات کفسابی ساختمان می‌توان انتظار داشت سنگ‌ها و کف ساختمان صیغلی و بسیار زیبا شود. جرم گیری یکی از بهترین مزایایی است که کفسابی ساختمان می‌تواند به شما ارائه کند. براق شدن سنگ یکی از مهم‌ترین مزایا است.چرا که موجب زیبایی ساختمان می‌شود.

دقیقاً به همین دلیل است که دکوراتور‌ها و شرکت‌های دکوراسیون یکی از بزرگ‌ترین مشتریان خدمات کفسابی به شمار می‌روند. شکاف‌هایی که روی سنگ‌ها وجود دارد می‌تواند موجب شود سنگ دچار مشکلات بیشتری شود. از این رو توصیه می‌شود با استفاده از خدمات کفسابی و پر کردن درز‌ها این مشکل را حل کنید. عمر سنگ‌ها بسیار زیاد است البته اگر به درستی از آن‌ها محافظت کنید. استفاده از این خدمات موجب می‌شود عمر سنگ‌ها افزایش یابد. دوام و استحکام سنگ نیز یکی از مهم‌ترین مواردی است که این خدمات موجب آن می‌شود. از این رو توصیه ما این است که این خدمات را به صورت دوره‌‌ای و اصولی انجام دهید.

 

شرکت مدرن ساب

مراحل کفسابی و سنگسابی

اولین مرحله پاک کردن سنگ از هر گونه آلودگی است که می‌توان آن را از بین برد. استفاده از مواد شوینده در صورتی ممکن است که این مواد اسیدی و یا بازی نباشند. در صورتی که PH مواد شوینده نزدیک به ۷ باشد؛ می‌توان از آن‌ها برای تمیز کردن کفپوش استفاده کرد. آب بهترین ماده برای شست و شو می‌باشد. در مرحله دوم متخصص شرکت به محل مراجعه کرده و نوع سنگ را تشخیص می‌دهد.

در این مرحله است که متخصص تشخیص می‌دهد از کدام دستگاه باید استفاده شود. مرحله بعد استفاده از دستگاه و آماده کردن آن است. در این مرحله با استفاده از دستگاه‌های لقمه ۳۶ یا ۴۶ سنگ را ساب می‌زنند. در این مرحله است که آلودگی‌ها و جرم‌ها از روی سنگ برداشته و سنگ هموار می‌شوند. این دستگاه‌ها بین یک تا چهار میلی متر از سطح سنگ را بر می‌دارند. این بخش برداشتن سنگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

مرحله سوم ساب زدن سنگ است. حال که بخشی از سنگ برداشته شده است؛ لازم است یک بار ساب بزنیم تا سنگ از سطح صیغلی برخوردار شود. مرحله بعد استفاده از بتونه یا رزین است. در این مرحله حتماً باید از دستگاه‌های مخصوص این کار استفاده نمایید. آخرین مرحله دوباره ساب زدن است. این مرحله به دلیل از بین بردن جرم‌هایی صورت می‌گیرد که طی عملیات رزین یا بتونه روی سطح باقی مانده است. خدمات کفسابی ساختمان را می‌توانید از مدرن ساب به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها درخواست کنید. توجه داشته باشید این خدمات با بهترین قیمت ارائه می‌شوند. شما می‌توانید پس از اتمام این خدمات با ثبت نظرات خود ما را در پیشرفت یاری دهید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 37 میانگین: 4.9]

03 نظر

 1. 2 فروردین, 1402

  اوجاقی

  عالییی بودین 👏👏👏

 2. 11 دی, 1402

  محمد جهانشیری

  من دو بار کفساب آوردم متأسفانه هردو کارشون افتضاح بود که باعث ضرر وزیان من شدندوباعث آبروریزی شدند.ولی خوشبختانه با آقای مقانلو آشنا شدم(مدرن ساب) خدا خیرش بده واقعا بانصاف کار بلد هستند

 3. 19 دی, 1402

  یوسف

  شرکت بسیار عالی پاسخ گوی فوری و کار عالی ممنون از مدرن ساب

یک نظر بگذارید