هزینه کفسابی و سنگسابی بسیار مناسب در مدرن ساب

هزینه کفسابی و سنگسابی

به طور کلی موارد متعددی روی هزینه کفسابی و سنگسابی ساختمان تاثیر می‌گذارد. مواردی که هر کدام نیاز به تعمل بیشتر دارند. از سوی دیگر و با توجه به شرایط اقتصادی امروز نمی‌توان یک قیمت کلی و یا یک بازه قیمت کلی ارائه کرد. چرا که قیمت خدمات کفسابی و سنگ سابی هر روز در حال تغییر است. اگر می‌خواهید کفسابی و سنگ سابی ارزان را تجربه کنید؛ می‌توانید از شرکت‌هایی استفاده کنید که این خدمات را با قیمت پایین به شما ارائه می‌کنند. البته لازم است توجه داشته باشید که هر ارزانی بی‌حکمت نیست. بنابراین درباره هزینه کفسابی و سنگسابی ساختمان و انتخاب شرکت، هوشمندانه عمل کنید. انتخاب مدرن ساب به عنوان شرکتی که سال هاست در این زمینه مشغول به کار است؛ می‌تواند کمک شایانی در این مورد باشد. چرا که با انتخاب این شرکت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هزینه گزافی پرداخت نکرده اید.

عوامل موثر بر هزینه کفسابی و سنگسابی ساختمان

کفسابی سنگ خدمتی است که به منظور یکدست کردن سنگ انجام می‌گیرد. همانطور هم که می‌دانید کفپوش‌ها از انواع بسیاری هستند اما بسیاری از نوع سنگ برای این کار استفاده می‌کنند که بازهم سنگ‌ها متفاوت می‌باشند.

⭕️ جنس و نوع کفپوش

از این رو مهم‌ترین عامل که تاثیر به سزایی روی هزنیه کفسابی ساختمان دارد؛ همان نوع کفپوش است. درباره کفپوش‌های چوبی جنس چوب از اهمیت بالایی برخوردار است. چوب‌های از جنس طبیعی هزینه بیشتری دارند. جنس طبیعی چوب موجب شده است بافت آن خراشیدگی‌های بیشتری داشته باشد. سنگ‌ها نیز به صورت طبیعی و غیر طبیعی در بازار به فروش می‌رسند. همچنین سنگ‌های ساختمانی به دو نوع سنگ‌های نرم و سنگ‌های سخت نیز تقسیم بندی می‌شوند. سنگ‌ها نیز از انواع متفاوتی برخوردار هستند که هر کدام در بخش خود کارایی دارند. برای مثال کفسابی سنگ گرانیت تنها درون ساختمان ممکن است. به طور کلی می‌توان ارزان‌ترین انواع سنگ را سنگ‌های گرانیتی دانست. درست است که این سنگ‌ها ارزان هستند؛

 

هزینه کفسابی و سنگسابی

 

اما این بدان معنی نیست که از کیفیت کافی برخودار نیستند. نکته بعدی که در جنس سنگ و نوع کفپوش و تاثیر آن روی هزینه کفسابی و سنگ سابی، این است که آیا سنگ از قبل ساب خورده است یا خیر. سنگ‌هایی که از قبل ساب خورده باشند هزینه بیشتری روی دستتان می‌گذارد. زمانی که سنگ را جای گذاری کردید؛ لازم است یک بار دیگر عملیات کفسابی و سنگسابی را انجام دهید. سنگ‌هایی که از قبل ساب خورده‌‌اند با سنگ‌هایی که این عملیات را تجربه نکرده‌‌اند؛ قیمت کفسابی و سنگ سابی یکسانی دارند.

⭕️ عیب موجود در سنگ

از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده هزینه کفسابی و سنگسابی عیب موجود در سنگ است. توصیه می‌شود قبل از شروع عملیات کفسابی و سنگسابی از یک متخصص استفاده کنید. متخصصین علاوه بر اینکه در تشخیص عیب سنگ بهتر عمل می‌کنند؛ می‌توانند نوع کفسابی را نیز تعیین کنند. عیب‌های متفاوتی برای سنگ‌ها می‌توانید لیست کنید. از جمله این عیب‌ها می‌توان به شکستگی، ترک خوردگی، جرم گرفتگی و… اشاره کرد. هر کدام از این عیب‌ها را با استفاده از روش خاصی رفع می‌کنند. بسیاری از این عیوب نیاز به تعمیر بنیادی دارند. البته در صورتی که عیب به طور طوانی مدت و عمیق باشد؛ باید انتظار تعویض سنگ به طور کلی را داشته باشید. هزینه کفسابی و سنگسابی بسیار کمتر از هزینهٔ تعویض سنگ است. البته در بسیاری از موارد ناچار به تعویض سنگ هستید. در بسیاری از موارد نیز لازم است تنها بتونه سنگ را بیشتر کنید.

نوع کفسابی و تاثیر آن روی هزینه

کفسابی دارای انواع متفاوتی هستند. دستگاه‌های کفسابی نیز دارای انواع متفاوتی هستند. توجه نمایید که هر نوع مدل کفسابی مخصوص نوع خاصی از کفپوش است. بهترین نوع کفسابی همان نوع کفسابی شیشه‌‌ای می‌باشد. این نوع کفسابی به کفسابی ایتالیایی مشهور است. درست است که این نوع بهترین نوع کفسابی است؛ اما گران‌ترین انواع آن نیز هست. کفسابی شیشه‌‌ای یا همان کفسابی ایتالیایی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود. این دستگاه‌ها تولید داخلی نیستند بلکه از کشور‌های اروپایی وارد می‌شوند. بنابراین می‌توان انتظار داشت هزینه کفسابی و سنگسابی بیشتری داشته باشد. از سوی دیگر این دستگاه‌ها دقت بیشتری دارند.

 

هزینه کفسابی و سنگسابی مدرن ساب

 

⭕️ مصالح مورد استفاده

مصالح و مواد مورد استفاده در کفسابی هر کدام قیمت متفاوتی دارند. از سوی دیگر این مواد در سنگ‌های متفاوت عملکرد متفاوتی دارند. توجه داشته باشید این مصالح در صورتی که سنگ دچار شکستگی یا ترک برداشتن باشد؛ می‌توانند کمک شایانی بکنند. به این صورت که با استفاده از این مصالح می‌توانید بخش تخریب شده سنگ‌ها را تعمیر کنید. در میان سنگ‌ها درز‌هایی وجود دارد که موجب به هم پیوستن سنگ‌ها می‌شود. بتونه‌ها در صورتی که به درستی نریخته شوند و یا از مصالح خوبی برای آن‌ها استفاده نشود؛ ممکن است موجب ناهمواری در سنگ شوند. استفاده از مصالح با کیفیت می‌تواند موجب افزایش هزینه کفسابی و سنگسابی شود. البته باید بدانید این مورد می‌تواند به صرفه باشد. چرا که در صورت استفاده از مصالح بی‌کیفیت، لازم است در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر بتونه‌ها را تعویض کنید. در بسیاری از موارد به جای بتونه از نوعی مصالح دیگر به نام رزین استفاده می‌شود. رزین یکی از موادی است که توسط دستگاه مخصوص باید ریخته شود. دستگاه رزین ساب دستگاهی است که به منظور ریختن رزین میان سنگ‌ها استفاده می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت قیمت این دستگاه و استفاده از آن نه تنها بالا نیست؛ بلکه قیمت نسبتاً پایینی هم دارد.

⭕️ متراژ ساختمان

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه کفسابی و سنگسابی، متراژ ساختمان است. در صورتی که ساختمان بسیار بزرگ باشد می‌توان انتظار داشت هزینه بیشتری داشته باشد. البته متراژ هر بخش به صورت متفاوت محاسبه می‌شود. برای مثال در صورتی که راه پله بزرگ و طولانی داشته باشید؛ باید قیمت بیشتری نسبت به یک سالن بزرگ پرداخت کنید. توجه داشته باشید که در کفسابی زمانی که می‌خواهید به کفسابی گوشه‌ها بپردازید؛ لازم است از مواد بیشتر و دستگاه‌های کوچکتری استفاده کنید. در بسیاری از ساختمان‌ها مشتری ترجیح می‌دهد کل ساختمان مورد کفسابی و سنگسابی قرار گیرد. از این جهت تعداد طبقات نیز اهمیت پیدا می‌کند. البته در بسیاری از موارد مشاهده شده است که به دلیل تعداد طبقات بالاتر و متراژ بیشتر، مشتری تخفیف گرفته است.

محله و تاثیر آن بر هزینه

اینکه در کدام محله زندگی می‌کنید روی تمام جوانب زندگی شما تاثیر می‌گذارد. به همین شکل زمانی که در یک محله شمال شهر زندگی می‌کنید یا جنوب آن نیز روی قیمت کفسابی و سنگسابی ساختمان تاثیر می‌گذارد.

⭕️ کاربرد ساختمان

آخرین نکته‌‌ای که به عنوان نکته موثر در هزینه کفسابی و سنگسابی به شما معرفی می‌کنیم؛ کاربرد ساختمان است. بسیاری از ساختمان‌ها به دلیل کاربرد متفاوتی که دارند لازم است دقت بیشتری در کفسابی آن‌ها شود. از جمله ساختمان‌هایی که کفسابی و سنگسابی آن‌ها اهمیت بیشتری دارد می‌توان به هتل‌ها اشاره کرد. هتل‌ها باید طوری ساخته شوند که توریست‌ها را به خود جذب کنند. هیچ چیز بیشتر از یک ظاهر زیبا و تمیز نمی‌تواند این کار را انجام دهد. توجه داشته باشید که بسیاری از مکان‌ها نیز به دلیل حساسیتی که دارند باید کفسابی دقیق‌تری داشته باشند. برای مثال بیمارستان‌ها محل بهبود بیماران هستند. از این رو باید از آلودگی‌ها دور باشند. بنابراین کفسابی آن‌ها به همان شکل هزینه کفسابی و سنگسابی بیشتری دارد و مهم‌تر است.

 

شرکت مدرن ساب

 

پیشنهادما

مدرن ساب یکی از شرکت‌هایی است که در ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی از تجربه بالایی برخوردار است. زمانی که نظرات مشتریان درباره این شرکت را مرور می‌کنید؛ میبینید بسیاری از آن‌ها از هزینه کفسابی و سنگسابی خود رضایت دارند. چرا نظر شما جزء این نظرات نباشد؟

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 5]

01 نظر

  1. 26 خرداد, 1401

    مدرن

    باسلام آقای مغانلو تشکر از خودتون وپرسنل های خوب وخوش اخلاقتون خیلی عالی شد

یک نظر بگذارید