خدمات کفسابی در تهران ، مناسب ترین و بهترین در خدمت

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران:کفسابی به صورت خلاصه به معنی صیقل دادن یا برداشتن لایۀ نازک از کف پوش به جهت تمیز کردن آن صورت می‌گیرد. شرکت مدرن ساب برای انجام دادن این کار از دستگاه‌های به خصوصی استفاده می‌کند و دارای تیمی متخصص و کاربلد است.

خدمات کفسابی در تهران و مزایای آن

همان طور که اشاره شد کفسابی به معنای صیقل دادن سطح کف پوش است. این کار باعث می‌شود ناهمواری‌های سطح برطرف شود و سطحی صاف و براق را بوجود می‌آورد. درزها و شکستگی‌ها کاملا با مواد مخصوص هم رنگ با کف پوش پرشده و ازبین می‌روند. باعث چندبرابر شدن زیبایی محیط می‌شود. عمر مفید کف پوش افزایش میابد. پس از کفسابی به دلیل پرشدن درز‌ها شست و شو بسیار راحت می‌شود.

به چه کسی کفساب می گویند؟

برای تمیز کردن سطح معمولا از شوینده‌های قوی مانند جوهرنمک استفاده می‌شود. این کار باعث ازبین رفتن، پوسیدگی و همچنین کدر شدن سطح می‌شود. افرادی در زمینه خدمات کفسابی در تهران به صورت تخصصی مشغول به کار هستند. این افراد با دانش، مهارت و تجربه‌‌ای که در این راه کسب نموده‌‌اند می‌توانند خدمات بسیار ارزنده‌‌ای را به شما ارائه کنند. این متخصصان کاربلد، دانش استفاده صحیح از دستگاه‌های تخصصی این کار را دارند.

 

خدمات کفسابی در تهران

کفساب خوب چه کسی است؟

کفساب خوب فردی است که در وهله اول بتواند جنس کف پوش را تشخیص دهد. باتوجه به جنس کف پوش مراحل کفسابی را اجرا کند. مواد مورد استفاده برای کف پوش‌های مختلف را شناسایی کند.
تشخیص دهد کفسابی بهتر است از کدام نقطه شروع شود. توانایی کار با انواع دستگاه‌ها و لقمه‌ها را داشته باشد. تعداد دفعات کفسابی را تعیین کند. توجه نمایید هریک از موارد بالا نیازمند دانش و مهارت است. اگر کفساب‌هایی که خدمات کفسابی در تهران ارائه می‌دهند؛ درهریک از موارد گفته شده آگاهی لازم و تجربه نداشته باشد و یا توجهی به این مساعل نکند، قطعاً به خروجی دلخواه شما نخواهد رسید و کیفیت کار پایین می‌آید.

خدمات کفسابی در تهران چه چیز هایی را شامل می شود؟

⭕️ قبل از رسیدن متخصصانی که خدمات کفسابی در تهران را ارائه می‌دهند؛ باید به مواردی که در زیر آورده شده توجه داشته باشید:

بهتر است در محیطی که می‌خواهید عمل کفسابی انجام دهید برق سه فاز وجود داشته باشد، به خاطر اینکه دستگاه‌هایی که با برق سه فاز کار می‌کنند بزرگتر هستند و باعث سریع‌تر شدن روند کار می‌شود. لازم به ذکر است ساختمان‌های تجاری و صنعتی، همچنین منازل مسکونی و هتل‌ها به دلیل داشتن آسانسور، پمپ چاه و… دارای برق سه فاز هستند. اما در صورت نبود برق سه فاز در محل اختلالی در کار پیش نمی‌آید و از دستگاه‌های کوچک‌تر استفاده می‌شود. نکته بعدی ک حتما باید رعایت شود تمیز بودن محلی است که می‌خواهید ساب زده شود. بنابراین قبل از رسیدن تکنسین‌های خدمات کفسابی در تهران، محل را جارو زده و تمام لوازم و اشیا را از محیط خارج کنید.

کفسابی چگونه انجام می گیرد؟

مراحل کفسابی باتوجه به اینکه از چه کف پوشی استفاده شده و اینکه آیا تجربه ساب خوردگی دارد یا خیر متفاوت است. اما به طور کلی می‌توان گفت:

اولین مرحله با لقمه ۴۶ و درصورت زبری زیاد سطح، از لقمه ۳۶ استفاده می‌شود که باعث بوجود آوردن سطحی صاف و هماهنگ می‌شود. در مرحله دوم از لقمه ۶۰ برای ازبین بردن خطوط ایجاد شده در مرحله قبل استفاده می‌شود و همچنین بتونه کردن درزها در این مرحله انجام می‌گیرد. از مرحله سوم به بعد خدمات کفسابی در تهران، برای نرم‌تر و براق‌تر شدن سطح است. در مرحله سوم تا مرحله هشتم از لقمه ۸۰۰، ۶۰۰، ۱۲۰ و لقمه سیناکس و… به منظور براق و نرم کردن سطح استفاده می‌شود. در آخر اگر کارفرما قصد براقی فوق العاده و اصطلاحاً آیینه شدن سطح را بخواهد با ساب ایتالیایی انجام می‌شود.

رزین سابی چیست؟

رزین سابی در حقیقت یکی از مراحل خدمات کفسابی در تهران است. در این مرحله درزها و ترک‌ها با ماده‌‌ای به نام رزین پر می‌شوند. از مزایای رزین سابی رفع ترک‌ها و براق شدن سطح کف است. همچنین استحکام کف پوش را بالا برده و تا حدودی آن را در برابر آب عایق می‌کند. در کل رزین سابی کیفیت کف پوش را چند برابر و سطحی صاف ایجاد می‌کند. اگر قصد دارید از خدمات کفسابی در تهران برای کفسابی سنگ‌های قدیمی بهره مند شوید که در ترک‌های آن با سیمان پر شده؛ اصلا نگران نباشید زیرا برای این موضوع نیز مراحلی وجود دارد که درادامه به آنها اشاره می‌کنیم. ابتدا با دستگاه کفسابی، سیمان از داخل شیارها خارج یا برش زده می‌شود. در مرحلۀ بعد تکنسین‌ها با فرچه مخصوص کفشویی، آن درز هارا تمیز و آماده رزین و ترمیم می‌کنند. در آخر پس از رزین سابی عملیات کفسابی و براق کردن کف آغاز می‌شود.

 

کفسابی در تهران

 

سنگسابی چیست؟

سنگسابی زیر مجموعۀ خدمات کفسابی در تهران است، که به کفسابی روی سنگ اشاره دارد. سنگسابی روی انواع سنگی که برای کف پوش استفاده می‌شود به کار می‌رود. از جمله این سنگ‌ها می‌توانیم به مرمر، بتن، سرامیک، صلصالی، تراورتن، گرانیت و… اشاره کنیم. البته باید توجه داشت که مراحل سنگسابی روی هر یک از سنگ‌ها و همچنین قیمت آنها متفاوت است. مثلا خدمات کفسابی در تهران روی سنگ سرامیک به معنی واقعی سنگسابی صورت نمی‌گیرد، به خاطر اینکه اگر لایه بالایی نازک سرامیک ازبین رود دیگر به عنوان سرامیک محسوب نمی‌شود. برای سرامیک میتوان از شست و شو با دستگاه کفسابی اشاره کرد و اگر لک یا کثیفی مانند گچ یا چسب ریخته باشد میتوان ازبین برد. به همین خاطر خدمات سنگسابی بر روی این سنگ قیمت پایینی دارد. در مقابل سنگ‌های سرامیک؛ سنگ‌های گرانیت هستند که به دلیل جنس سخت و زبرشان حدود ۱۷ دست ساب می‌خورند و به خاطر سخت بودن ساب زنی این نوع سنگ، قیمت نیز بالاتر است.

کفسابی چوب چیست؟

کفسابی چوب نیز زیر مجموعۀ خدمات کفسابی در تهران است. همان طور که از نامش پیدا است؛ به کفسابی روی کف پوش‌های چوبی اشاره دارد. برای اینکار از دستگاه‌های مخصوصی استفاده می‌شود. در زیر این دستگاه‌ها کاغذ‌های سنباده‌‌ای نصب می‌شود. کار کاغذ سنباده، کنده کاری روی چوب است که در اندازه‌های مختلفی وجود دارد. از کاغذ سنباده‌های درشت برای سریعت‌تر شدن روند کار استفاده می‌شود. پس از آن با کاغذسنباده‌های ظریفتری شیار‌هایی که از مرحله قبل بوجود آمده را برطرف می‌کنند. در نهایت باید شیارها به حدی کوچک باشند که با رنگ و روغن کردن سطح چوب هیچ اثری از آنها نباشد.

خدمات کفسابی در تهران و عوامل تاثیرگذار در قیمت

⭕️ قیمت خدمات کفسابی در تهران به عوامل متفاوتی بستگی دارد که به چند مورد اشاره می‌شود:

➖ نوع سنگ: هرچقدر نوع سنگ نرم‌تر باشد قیمت کفسابی ارزان‌تر است.

➖ متراژ محیط: برخلاف تصور هرچه متراژ بیشتر باشد هزینه به صرفه‌تر است اما در متراژ‌های زیر ۲۰ متر قیمت به صورت کلی گفته می‌شود و حساب به صورت متراژ نیست.

➖ محل کفسابی: اگر محل کفسابی درون شهر باشد قیمت کفسابی نسبت به خارج از شهر بودن محل پایین‌تر است.

➖ سابقه ساب خوردگی سنگ: اگر سنگ تجربه ساب خوردگی داشته باشد مشکلات کلی آن مثل ناصاف بودن رفع شده بنابراین مراحل ابتدایی روی آن انجام نمی‌شود و قیمت پایین‌تر می‌آید.

➖ میزان ایراد سنگ یا انتظار کارفرما: اگر کارفرمایی بخواهد فقط سنگ تمیز و ایرادات اساسی برطرف شود قیمت پایین‌تر است و اگر کارفرمایی بخواهد علاوه بر تمیزی، سطح آینه‌‌ای شود قیمت بالاتر می‌رود.

 

شرکت مدرن ساب

 

پیشنهاد ما

شما می‌توانید با تماس حاصل کردن با شرکت مدرن ساب که ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران است زیبایی ساختمان خود را افزایش دهید. متخصصین این شرکت خدمات بی‌نظیری در حوزۀ کفسابی ساختمان در تهران ارائه می‌کنند و تمام تلاششان در جهت رضایت مشتری است. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود، باعث بهبود خدمات شوید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.9]

01 نظر

 1. 14 شهریور, 1400

  بهنام

  باسلام احترام
  ما از این برای کف مغازمون استفاده کردین
  واقعا خیلی خوب بودن هم ازلحاظ کار
  وهم ازلحاظ متخصص بودن نیروه ها وتوانمند
  بودنشون وبا دستگاهای مدرن وابزارلاتشون
  بروز بود واقعا خیلی خوب انجام دادن
  ممنونم ازشون تشکر میکنم آرزوی موفقعیت دارم براشون

یک نظر بگذارید