کفسابی مدرن ساب

کفسابی مدرن ساب

کفسابی چیست؟

گاهی اوقات به دلایل مختلفی سطح سنگ دچار پستی و بلندی می شود و سطحی کاملا ناهموار برجای می گذارد به همین خاطر، برای اینکه سطح سنگ مانند روز اول صاف و هموار شود باید به طور کامل سنگ صیقل داده شود. این کار هم توسط دستگاه های مخصوصی انجام می شود. این دستگاه ها حدود یک تا 5 میلی متر از لایه بالایی سنگ را بر می بردارند تا سطح سنگ براق و تازه شود. به این کار کفسابی گفته می شود. کارکنان شرکت کفسابی مدرن ساب در کمترین زمان، بالاترین کیفیت را ارائه می دهند.

دستگاه کفسابی

آیا کفسابی واقعا لازم است؟

حتما برای همه شماها پیش آمده که توجه زیادی به کفپوش های سنگی نمی کنیم و همین عدم توجه و درست نگه داری نکردن به مرور زمان آلودگی ها و رسوبات زیادی را در سطح سنگ جمع می کند که نتیجه ای جز از دست دادن کیفیت سنگ ندارد

یا گاهی اوقات ریختن مواد اسیدی یا مواد سیمانی بر روی سنگ باعث پستی و بلندی های در سنگ می شود که امکان تمیز کردن آن با هر وسیله که فکرش را بکنید امکان ندارد اگر هم تمیز شود قطعا باعث ایجاد خراش بر روی سنگ می شود در این جور مواقع تنها راهکار، استفاده دستگاه های کفسابی است. که این کار هم توسط کارکنان خوب مدرن ساب به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد. بنابراین انجام عملیات کفسابی بر روی سنگ با استفاده از صیقل دادن سنگ، سطح هر نوع سنگی را مانند روز اول تازه خواهد کرد.

انواع کفسابی مدرن ساب

 ایتالیایی

ایتالیایی نوعی از ساب زنی سنگ است که سنگ بعد از این کفسابی مانند آینه می شود به طوری که بتوانید عکس خود را داخل آن ببینید

 نانو

در این نوع ، با مواد نانو صورت می گیرد. این کار علاوه بر اینکه مانند آینه براق می شود از خطر افتادن و جذب آلودگی جلوگیری می کند.

کفسابی نانو

بتن

این کار در ساختمان های نوساز صورت می گیرد به این صورت که قبل از انجام کار بتن کفسابی می شود تا سطح آن کاملا صاف و هموار شود. از طرفی دیگر، برای ساختمان هایی که کف بتن دارند مناسب است.
کفسابی بتن

 سرامیک

در این مرحله یک لایه از سنگ برداشته می شود پس در صورتی که سرامیک ساختمان شما کثیف شده و یا مصالح ساختمانی به آن چسبیده باشد می توان با دستگاه های ساب آن را شستشو داد.

 موزاییک

برای برادشتن چسپ های زیر موکت است یا زمانی که قصد پارکت بر روی موازییک را داشته باشید مناسب است. بنابراین با کفسابی به راحتی باقی مانده چسب ها را از بین میبریم و کف را برای نصب پارکت یا موکت آماده میکنیم.

نتیجه گیری

پس اگر قصد کفسابی اداره، ساختمان مسکونی و تجاری خود را انجام دهید کافی است که کفسابی خود را به کارشناسان و کاگران خوب شرکت کفسابی مدرن ساب بسپارید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

01 نظر

 1. 4 شهریور, 1400

  محمد

  با سلام.به پرسنل های
  شرکت و سنگ سابی مدرن ساب که واقاً کارشون عالی بود
  و هم از نظر اخلاق و کار انجام شده
  و از نظر بهداشتی در بهران کرونا.

یک نظر بگذارید