سنگ سابی چیست

سنگ سابی چیست؟

سنگ سابی چیست؟

اگر به تازگی سنگ های کف ساختمان، حیاط، پارکینگ یا هر جای دیگر را نصب کرده اید و این سنگ ها ناهموار است یا اگر چند سالی از نصب آن ها می گذرد و این سنگ ها دچار فرسودگی شده است. لازم است که بر روی سنگ کارهایی انجام شود تا مانند روز اول تازه و نو شود. به این کار سنگ سابی گفته می شود.

سنگ سابی چیست؟

سنگ سابی توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. که این دستگاه قادر است تمام حفره های ایجاد شده بر روی سنگ را ترمیم کند. مواد اسیدی و لکه های سخت را ناپدید کند و ناهمواری های ایجاد شده بر روی سنگ را از بین ببرد. در واقع با این کار لایه ای از روی سنگ برداشته می شود و با انجام عمل کفسابی سنگ مانند روز اول تازه و نو می شود.

انجام عمل سنگ سابی به چه صورت است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم عمل سنگ سابی توسط دستگاه های مخصوصی به نام دستگاه ساب زن صورت می گیرد. در این عملیات بسته به نیاز (میزان ناهمواری بودن سنگ) لایه هایی از سنگ برداشته می شود. و سپس توسط لقمه های مختلف دستگاه، هر سنگ حدود 8 بار ساب زده می شود. تا سنگ براق و درخشان شود.

انجام عمل سنگ سابی به چه صورت است؟

لازم به ذکر است که لقمه یکی از مهم ترین بخش دستگاه محسوب می شود این لقمه ها در زیر دستگاه ساب زن نصب می شود تا به کمک آن سنگ مانند آینه شود. البته ناگفته نماند لقمه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای کاری خاص به کار می روند. به عنوان مثال لقمه 46 دستگاه برای از بین بردن ناهمواری سطح سنگ و لقمه 60 برای از بین بردن درزها استفاده می شود. پس می توان گفت که لقمه مهم ترین بخش دستگاه به حساب می آید.

هزینه

عوامل مختلفی بر روی هزینه سنگ سابی موثر است. به عنوان مثال، نوع سختی سنگ، متراژ محیط، شکل فضای کف و … می تواند هر کدام بسته به میزان سختی کار، قیمت را افزایش دهد به عنوان مثال، سنگ سابی محیط های مستطیلی از سنگ سابی محیط های چند ضلعی آسان تر است. پس برای اطلاع از هزینه دقیق سابی بهتر است که با شرکت مدرن ساب تماس بگیرید تا کارشناسان ما هزینه دقیق سنگ سابی را به شما بگویند. البته گاهی اوقات نمیتوان از پشت تلفن هزینه دقیق را تخمین زد در این صورت کارشناسان ما به محل مورد نظر مراجعه می کنند و با انجام بررسی های صورت گرفته، هزینه دقیق را اعلام می کنند.

هزینه سنگ سابی چقدر است؟

جمع بندی

اگر قصد سنگ سابی کف ساختمان، پارکینگ، حیاط و … را دارید شرکت مدرن ساب گزینه بسیار مناسبی می باشد. کارکنان این شرکت در کمترین زمان، بالاترین کیفیت را ارائه می دهند.

مجموعه ی کفسابی مدرن ساب از یک تیم حاذق و زبردست برای خدمت رسانی به شما عزیزان تشکیل شده است. کفساب کارها و سنگساب کارهای مجموعه ی ما جدید ترین و بروز ترین متد روز به انجام فعالیت های کفسابی، سنگسابی، نماشویی، درزگیری ساختمان ها می پردازند. برای سفارش خدمات سنگسابی می توانید با کارشناسان مجموعه ی ما در تماس باشید. مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند نمود.

پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به مدرن ساب بسپارید. علاوه بر کفسابی مدرن ساب شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی (کفسابی ایران ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید