کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ از جمله خدماتی می باشد که توسط شرکت کفسابی مدرن ساب در تهران قابل انجام می باشد پارکینگ هر ساختمان و یا مجتمع تجاری در تهران به علت تردد ماشین های مختلف و رفت و آمد های مکرر و پی در پی نیاز به تمیز شدن دارد به همین دلیل نیاز به تمیز شدن دارد تمیزی و پاکیزگی مجدد تنها با انجام عملیات کف سابی  سنگ سابی به دست خواهد آمد به دلیل ریختن روغن موجود در ماشین و خودروها و سایر مواد شیمیایی سطح کف پارکینگ علاوه بر کثیف شدن دچار سیاهی و آلودگی خواهد شد.

تنها راهی که می توان روغن ریخته شده بر روی سطح کف را از بین برد استفاده از عملیات کفسابی بر روی سطح موردنظر می باشد. هز سطحی و هر مکانی باتوجه به نوع فعالیت که در آن انجام می شود پس از گذشت مدت زمان مشخصی نیاز به تمیز کردن دارد پارکینگ ها به عنوان یک بخش و یک قسمت از ساختمان که ماشین های سبک و سنگینی در آن قرار دارد و به علت باقی ماندن رد و خط لاستیک بر روی سطح و آلودگی هایی که همراه با لاستیک وارد ساختمان می شود.

نیاز به تمیز شدن دارد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که حتما انجام این عملیات را به یک مرکز معتبر بسپارید که بتواند خدمات حرفه ای را در نهایت به شما ارائه نماید کفسابی مدرن ساب اینجا می باشد تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

توضیحی درباره ی کفسابی پارکینگ ساختمان

هر ساختمان و هر مجتمع تجاری و مسکونی باتوجه به نوع معماری که دارد و تعداد طبقاتی که دارد دارای پارکینگ های مختلفی با ابعاد و اندازه ی مختلفی و متراژ متفاوتی می باشد و همچنین جنس سطح پارکینگ باتوجه به نوع موادی که در آن به کار رفته است متفاوت می باشد بهتر است سطح کف پارکینگ ضد لک و ضد آب باشد این موضوع باعث می شود تا از کثیف شدن زود به زود سطح جلوگیری شود.

استفاده از سنگ برای سطح کف برخی از پارکینگ ها مناسب نمی باشد سنگ هایی مانند سنگ گرانیت ، تراورتن ، دهبید و…… نمی تواند برای پوشش سطح پارکینگ استفاده شود و به کار برده شود و دلیل عدم استفاده از آن ها مقاومت پایینی می باشد که در برابر لاستیک ها و فشار وارد شده توسط خودروها می باشد که دارد. کارشناسان ما با حاضر شدن در محل و تشخیص اینکه سطح کف پارکینگ شما از چه نوعی می باشد مناسب ترین عملیات را برای شما انتخاب خواهند کرد.

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ که در شرکت کفسابی مدرن ساب انجام می شود با استفاده از بهترین دستگاه ها و پیشرفته ترین تجهیزات می باشد البته ناگفته نماند افرادی که این خدمات را به شما ارائه می دهند از بهترین و حرفه ای ترین افرادی می باشند که عملیات مربوط به کفسابی و سنگسابی را برای شما انجام می دهند. بدون داشتن نگرانی و دغدغه ای از صفر تا صد کارهای خود را به ما بسپارید.

تا به بهترین شکل ممکن آن را برای شما انجام دهیم. بد نیست که به این موضوع اشاره داشته باشیم که شرکت ما علاوه بر خدمات کف سابی و سنگ سابی در تهران خدمات نماشویی را نیز به شما ارائه خواهد داد. خدمات نماشویی خدمتی نوین از شرکت ما بوده و با بهترین کیفیت کاری تحت نظارت کارشناسان فنی شرکت و به دست نیروهای حرفه ای انجام می پذریرد ناگفته نماد شرکت مدرن ساب با توجه به سابقه درخشان خود بین مشتریان به شما عزیزان این قول را میدهد که در اسرع وقت و با کمترین هزینه خدمات کفسابی و سنگسابی را انجام دهد.

آیا لازم است که سطح کف پارکینگ ضد آب شود؟

عملیات کفسابی پارکینگ طی مراحل مختلفی انجام خواهد شد دومین مرحله پس از کف سابی سطح پارکینگ با دستگاه مرحله ی ضد آب سازی سطح کف می باشد این عملیات با استفاده از مواد مخصوصی همچون نانو و ماستیک انجام می شود این موضوع باعث می شود تا آب مواد اضافه ای که از داخل خودرو به سطح کف پارکینگ ریخته شده مانند روغن ماشین ، دوده ی خودروها ، رد لاستیک و….. به صورت کامل پاک شود علاوه بر تمیز شدن با انجام این کار مقاومت بیشتر و بالاتری به سطح کف مورد نظر خواهید داد.

یک مزیت بزرگی که مواد نانو دارد این می باشد که و به آن نانوسازی سنگ گفته می شود این می باشد که باعث می شود با ریخته شدن مواد مختلفی مانند روغن ماشین ، آب بطری و…… به هیچ وجه به عمق سنگ نفوذ نکند و در نهایت سنگ با مقاومت بسیار خوبی باقی بماند و طول عمر سطح کف نیز افزایش پیدا کند. این موضوع می تواند سطح را به حدی مقاوم کند که با ریخته شدن مواد مختلف این مواد بر روی سطح باقی بماند و جذب سنگ و سطح کف نشود. این کار علاوه ببر صرفه جویی در هزینه های نگهداری از کف ساختمان برای شما به صرفه است بلکه کار شمار را راحتتر کرده و شستشوی کف ساختمان برای شما راحتتر از همیشه خواهد بود.

کفسابی پارکینگ

بد نیست در این بخش به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که در برخی از پارکینگ ها دیده شده است که رد لاستیک ماشین برروی سنگ باقی خواهد برای حذف و برطرف کردن این مشکل شما می توانید از عملیات سنگسابی پارکینگ استفاده کنید با انجام این عملیات سطح کف پارکینگ به صورت کامل صیقل داده خواهد شد و رد لاستیک به هیچ وجه باقی نخواهد ماند.

محاسبه ی هزینه های کفسابی پارکینگ به چه صورت می باشد؟

در مجموع باید بگوییم که قیمت عملیات کفسابی و سنگسابی در تهران و همچنین کفسابی پارکینگ باتوجه به نوع جنس کف پارکینگ میزان خرابی سطح کف و اینکه آیا سطح نیاز به لایه برداری دارد یا خیر محاسبه خواهد شد. مهم ترین موضوعی که بر روی قیمت ها و هزینه کفسابی ، سنگسابی و نماشویی تاثیر گذار می باشد میزان میتراژ و اندازه ی سطح کف و نمای ساختمان می باشد در صورت محاسبه ی دقیق میزان هزینه های کفسابی و سنگسابی می توانیم کارشناسان خود را به محل اعزام کنیم و برآورد دقیقی از قیمت عملیات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کارشناسان مدرن ساب با توجه به نوع کف و جنس سنگ یا موزاییک چیده شده در محل شما هزینه خدمات را برآورد کرده و به سمع و نظر شما مشتریان گرامی می رسانند. اگر به دنبال کفسابی ارزان در تهران می باشید می توانید بر روی خدمات کفسابی شرکت مدرن ساب حساب کنید و پروژه ی خود را به دست ما بسپارید.

کفسابی پارکینگ

جمع بندی پایانی

در طی سال های اخیر استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی در بین افراد زیاد شده است به همین دلیل در زمان انتخاب شرکت کفسابی باید جایی را انتخاب کنید که علاوه بر خدمات حرفه ای و باکیفیت در این زمینه سابقه و تجربه ی کافی داشته باشد همچنین مهم ترین موضوعی که باید به آن اهمیت دهد به کارگیری افراد آموزش دیده و حرفه ای می باشد.

شرکت کفسابی مدرن ساب با افتخار در خدمت شما عزیزان می باشد تا عملیات متنوع خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد هدف ما جلب رضایت مشتریان و خشنودی آن ها پس از انجام عملیات می باشد. کافی است برای یک بار به ما اعتماد کنید و کار خود را به ما بسپارید به شما قول می دهیم که برای همیشه مشتری دائمی ما خواهید شد.

شرکت مدرن ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به مدرن ساب بسپارید. علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی (کفسابی ایران ) ودر شهرهای قم، جمکران ،اسلام شهر، فیروزکوه و در نزدیکی شما آماده خدمت رسانی می باشیم.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 54 میانگین: 4.8]

013 نظر

 1. 4 آذر, 1399

  علی

  خیلی عالی هم ازنظر کار وهم اخلاق متشکرم آقای مغانلو انشاء اله موفق باشی

  • 4 آذر, 1399

   محمد کریمی

   ممنون از لطف و محبت شما ، امیدواریم بتونیم خدمات ارزشمندی را به مشتریان عزیزمون بدیم

 2. 16 فروردین, 1401

  خوب بخت

  سلام و عرض ادب خدمت گروه کفسابی مغانلو ممنونم از آقای مغانلو اومدن پارکینگ و پا گردهای ساختمان گلها را ساب زدن ازشون ممنونم کف پارکینگ درگذر زمان چنان سیاه شده بود سنگ مشخص نبود ولی با اولین ساب مدرن ساب سنگ انقد سفید شد ما فک کردیم با همین ساب دیگه اکیه وتمومه آقای مقانلو گفتن هنوز تازه اول کاره بعد دوباره لقمه های مختلفی زدند بعد دوباره کف را کامل شستند و تمامی ترک ودرز های سنگ را با چسب رزین پر کردند و بعد دوباره ساب زدن سنگ به حالت براق و درخشان در اومد یعنی ما بینهایت از کارشان راضی بودیم خیلی ممنونم واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم چون ما قبلاً هم خدمات کفسابی انجام داده بودیم ولی واقعا اینا کارشون خیلی خوبه � آقای مغان عزیز می گفت لقمه هایی که ما استفاده میکنبم فرق میکنه می‌گفتند لقمه هایی که ما استفاده میکنیم خارجی هستند و براقیت سنگ را چند برابر می کنند و این ماندگاری دائمی هستش تا روزی که روش جرم گیر وایتکس جوهر نمک ریخته نشه سنگ به همین حالت خود باقی می ماند واقعا ازشون تقدیر تشکر فراوان داریم

 3. 20 مرداد, 1401

  امیر

  ممنون از شرکت خوب مدرنساب

 4. 15 مهر, 1401

  ناصر

  عالیییی بودین تشکر از مدرن ساب کف پارکینگ بسیار براق درخشان شدش

 5. 18 مهر, 1401

  namdare

  سلام و درود واقعا کارتون عالیه کف پارکینگ ساختمان ما رو عالی کف سابی کردید اخلاق تون هم عالیه

 6. 26 مهر, 1401

  مجیدی

  با سلام کفسابی واحد انجام دادن، بسیار عالی و با حوصله، خیلی تغییر کرد. ممنون از شما🙏

 7. 27 مهر, 1401

  فریبرز

  آقای مغانلو ممنون از شما بسیار راضی بودیم👍👍👍

 8. 13 آبان, 1401

  محمد

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با عرضه سلام خسته نباشید به آقای مغانلو که کارشون حرف ندار تمیز هست وعالی انجام میدن و برای همه‌ای شما عزیزان توصیه می کنم ممنون از کفسابی ایران

 9. 13 اردیبهشت, 1402

  صنا

  عالی هستین سپاس از شرکت خوبه مدن ساب

 10. 4 خرداد, 1402

  وحید

  با سپاس فراوان خیلی راضی بودیم کف پارکینگمون نو شد

 11. 23 شهریور, 1402

  جانی

  عالی شد تشکر شرکت خوبه مدرن ساب

 12. 13 مهر, 1402

  اوجاقی

  مرسی ازشرکت مدرن ساب پارکینگمون براق و درخشان شد👌👌👌

یک نظر بگذارید