کفسابی در دربند

کفسابی در دربند

کفسابی در دربند

کفسابی در دربند تهران به خدمات ساب زنی در این منطقه و محدوده می‌پردازد. دربند یکی از محلات تهران است که بسیار خوش آب و هوا و همچنین گردشگران زیادی دارد. خانه ها و بناهای زیادی در این منطقه وجود دارد و با استفاده از کفسابی می‌توان به بررسی مشکلات سنگ ها و نماها در این محله پرداخته شود.

کفسابی اغلب به ساب زنی و لایه برداری گفته خواهد شد و برای این که مشکلات عمیق در سنگ ها و سطوح رفع شود از کفسابی استفاده خواهیم کرد منتها اگر بخواهیم به صورت ملایم تری با این سطوح برخورد نماییم و یا از استحکام سطح اطمینان کامل نداریم می‌توان از روش های دیگر مثلا کف شویی بهره مند شوید.

کف شویی به خدماتی می‌گویند که با استفاده از برس های مختلف اقدام به شستشوی سنگ خواهیم نمود. سنگ ها با توجه به نوع و جنسی که دارند بایستی کفسابی شوند. اگر نوع سنگ و جنس آن به صورت نرم باشد باید کفسابی با استفاده از لقمه های نرم تری انجام داده شود.

اما اگر سنگ به صورت سفت و محکم باشد باید ساب زنی در این مدل از سنگ به صورت کاملا حرفه ایی و با استفاده از لقمه های سخت و الماسی انجام داده شود.

کفسابی در دربند

ساب زنی سنگ ها در سایز کوچک

کفسابی در دربند با توجه به سنگ هایی که سایز و طول عرض کمتری دارند هم انجام داده خواهد شد. در ساختمان ها و پارک ها و غیره سنگ هایی وجود دارند که عرض کمی دارند و ساب زنی کردن آن ها باید با استفاده از دستگاه های ساب زنی دستی انجام داده شود.

دستگاه های ساب زنی بزرگ مسئولیت ساب زنی و لایه برداری و تمیز کردن سطوح با متراژ زیاد و بدون گوشه و کار را دارد این دستگاه ها به دلیل بزرگ بودن قادر نیستند که به قسمت های کوچک و یا سنگ های کوچک بپردازند و مشکل را حل نمایند.

در چنین مواقعی برای ساب زنی سنگ های کابینت ها و یا سنگ هایی که در سایز های کوچک هستند باید از دستگاه ساب زنی دستی استفاده نمود. این دستگاه ها دقیقا مشابه دستگاه های بزرگ عمل می‌کند منتها برای سنگ های کوچک تر.

لقمه ها در این دستگاه که به راحتی در دست کف ساب جای می‌گیرند استفاده می‌شود و لقمه ها باید با توجه به نوع و جنس سنگ در دستگاه قرار داده می‌شود.

ساب زنی سنگ ها به دلیل صاف و هموار کردن آن ها و همچنین برای درخشش بیشتر انجام داده خواهد شد و اغلب برای پله های ساختمان ها هم از ساب زنی به روش دستی استفاده خواهد شد.

کفسابی در دربند

ساب زنی سطوح مختلف

کفسابی در دربند با توجه به سطوح مختلف انجام داده خواهد شد. ابتدا این موضوع بررسی خواهد شد که سطح مشتری به چه صورت است و تا چه اندازه می‌توان به کفسابی آن پرداخت. کفسابی ها به گونه های مختلفی هستند و روش های زیادی با توجه به سطوح مختلف وجود دارند.

برای سطوح سنگی از ساب زنی به صورت حرفه ایی و لایه برداری کردن از سنگ ها از 3 الی 5 سانت شروع خواهیم کرد تا در نهایت هیچ گونه لکه ایی روی سطح باقی نماند.

سطوحی که نازک تر و جنسی نرم تر دارند مانند کاشی ها و سرامیک ها را با استفاده از کف شویی مشکلات آن را حل خواهیم نمود زیرا برای کاشی ها خصوصا کاشی هایی که در آن ها شیارها و برجستگی هایی وجود دارد نمی‌توان به صورت حرفه ایی عمل کرد.

سطوح پارکتی هم نوعی دیگر از سطح ها هستند که از جنس چوب ساخته شده اند و کف زمین را به خوبی می‌پوشانند به همین دلیل برای سطوح پارکتی ابتدا باید سطح زیرین آن بررسی شود و اگر دارای برآمدگی و فرورفتگی است ابتدا صاف شود.

سطوح پارکتی را بدون به کار بردن آب باید ساب زنی نمود و این می‌تواند چالش بزرگی برای فرد کفساب باشد. مهارت های کفساب از این جهت اهمیت دارد که باید در هر شرایطی حرفه ایی عمل کند.

سطوح بتنی و سیمانی هم یکی دیگر از سطح هایی هستند که انجام کفسابی در آن ها امکان پذیر است. برای این کار باید از دستگاه های بزرگ سه فاز استفاده نمود و نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت.

کفسابی در دربند

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بگذارید