کفسابی در نیرو هوایی

کفسابی در نیرو هوایی

کفسابی در نیرو هوایی

کفسابی در نیرو هوایی شامل هر گونه اقدامات مربوط به ساب زنی زمین و نما و سطوح می‌شود. برای این نوع خدمت نیاز به منطقه و محدوده خاصی نیست در هر کجای دنیا که باشید نیاز به کفسابی وجود دارد و نباید آن را نادیده گرفت.

زیرا سطوح برای دوام و ماندگاری بیشتر نیازمند به انجام دادن کفسابی هستند. به جز این هم برای تمیز و براق شدن هر سنگی می‌توان از خدمات کفسابی بهره مند شد.

کفسابی تنها ختم به این موارد نمی‌شود در بسیاری از سطوحی و یا نماها ترک هایی به وجود آمده که تنها راه حل از بین بردن آن ها استفاده از خدمات کفسابی است.

از جمله موارد تاثیر گذار در کار کفسابی سطوح ناهموار است. سطوح را ناهموار را باید هموار نمود به خصوص این که اگر بر روی این سطوح بخواهیم پارکت انجام دهیم، خدمات کفسابی باید با دقت انجام شود تا هیچ گونه ناهواری بر روی سطح باقی نماند.

از طرفی دیگر خدمات ساب زنی باعث از بین رفتن هر نوع لکه قدیمی بر روی سنگ خواهد شد. احتمالا تا به حال با این صحنه زیاد مواجه شده اید که قسمتی از سنگ آشپزخانه شما به دلیل ریختن مواد شیمیایی مثل سفیدکننده تغییر رنگ داده است، بدانید که این کار با انجام کفسابی کاملا قابل حل و رفع خواهد شد.

کفسابی در نیرو هوایی

کفسابی بر روی سنگ ها با توجه به اندازه آن ها

کفسابی در نیرو هوایی با توجه به نوع کار انجام داده خواهد شد. نباید فراموش کرد که نوع کار مهم ترین عامل در تعیین پیاده سازی روش کفسابی است. یعنی باید کامل نوع کار را بررسی و مشاهده نماییم بعد اقدام به انتخاب یک روش کفسابی باشیم.

زیرا کفسابی روش ها و متدهای مختلفی دارد. از جمله روش فرچه شویی و جت واتر و یا استفاده از انواع مختلف لقمه ها و غیره.

برای کفسابی سطوح خانه و یا محل کار و هر مکان دیگری به خوبی می‌دانیم که با سطحی پهن و طویل رو به رو هستیم و باید از دستگاه بزرگ کفسابی استفاده نماییم اما برای سطوح کوچک چه کنیم؟! برای این سطوح هم باید به همان روش اقدام نماییم منتها با دستگاه های مخصوص.

ابزارها و دستگاه هایی برای کار بر روی سطوح کوچک قرار داده شده است به یکی از این ابزارها دستگاه کفسابی دستی می‌گویند که باعث لایه برداری کردن از سطوح شما خواهد شد. فرآیند لایه برداری کردن به صورتی است که سطوح خود را کاملا پاک نمایید و با استفاده از دستگاه اقدام به ساب زنی سطوح شوید.

این دستگاه ها مزایای بسیاری دارند زیرا در صورت استفاده نکردن از آن ها راه حل های دیگر ممکن است کاربردی نباشند.

این دستگاه های کوچک به راحتی در دستان کفساب جای می‌گیرند و کار با آنها بسیار راحت تر و سبک تر خواهد بود. در ابن دستگاه ها دقیقا مانند دستگاه های بزرگ از لقمه استفاده خواهد شد.

لقمه ها یکی از کاربردی ترین لوازم در کفسابی محسوب خواهند شد زیرا مهم ترین کار را این ابزار انجام خواهد داد و قابلیت لایه برداری سطح بر عهده لقمه می‌باشد.

کفسابی در نیرو هوایی

کاربرد کفسابی در نماشویی

کفسابی در نیروی هوایی تقریبا به همه خدمات کفسابی پرداخته است. یکی از این خدمات ساب زنی نمای ساختمان است. معمولا در ساختمان ها هر جند وقت یکبار سطوح دچار آلودگی هایی خواهند شد که بایستی اقدام به بر طرف کردن آن ها کنیم.

اگر در برطرف کردم لکه ها دست نجنبیم ممکن است لکه بعد از مدتی به داخل سنگ نفوذ کند و وارد لایه های زیرین نما شود. این چنین است که با هر نوع اقدامی لکه از بین نخواهد رفت مگر آن که اقدام به لایه برداری کردن از سنگ بپردازیم.

نماشویی یکی از حرفه هایی است که نمی‌توان آن را انجام نداد زیرا نمای ساختمان یکی از ارکان اصلی جلوه در ساختمان است.

در خدمات نماشویی کفسابی در نیرو هوایی به نما و نوع سنگ و میزان آسیب دیدگی ها و غیره بررسی خواهد شد.

نماشو با استفاده از طناب راپل از ساختمان بالا رفته و اقدام به کارکردن در طبقات بالا می‌نماید. این کار با استفاده از ابزارهای خاصی انجام داده خواهد شد.

در ادامه خدمات مراقبتی از نما باید بگوییم که فعالیت مهار کردن پیچ و رولپلاک هم جزوی از این خدمات است.

کفسابی در نیرو هوایی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید