قیمت کفسابی

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی  با توجه به خدماتی که انجام داده خواهد شد متفاوت خواهد بود و نمی‌توان حد و مرز خاصی را برای آن تعیین کرد البته بیشتر قیمت ها بر اساس اتحادیه پیش خواهد رفت و اصولی کار خواهد شد اما با توجه به متراژ محیطی که مشتری به کف ساب جهت کفسابی خواهد داد این قیمت متفاوت خواهد شد.

البته نه تنها متراژ بلکه نوع کار هم در قیمت ها متفاوت می‌شود و این بستگی به این موضوع دارد که کفساب چه نوع عملکردی را برای سنگ و یا سطح شما ارائه داده باشد. به طور مثال در کفسابی هایی که برای سطوح پارکتی یعنی سطوحی که پارکت کاری شده است انجام خواهند داد باید دقت عمل بیشتری به کار بیاید و هم چنین سطح به این دلیل که نباید خیس شود زیرا اگر خیس بخورد باعث خراب شدن پارکت مشتری خواهد شد.

در نتیجه برای سطوح پارکتی بایستی بیشتر دقت عمل به کار بیاید و فرد کفساب مهارت بیشتری داشته باشد و هم چنین صبر حوصله هم تاثیر زیادی خواهد داشت در نتیجه مقداری به قیمت ها اضافه خواهد شد.

قیمت کفسابی

نوع و جنس سنگ در کفسابی

قیمت کفسابی در سنگ های مختلف متفاوت است مثلا در بتن سابی به دلیل این که سنگ ساب بایستی از دستگاه های قوی تر و هم چنین از برق قوی تر سه فاز بر ای کفسابی بتن استفاده نماید قیمت ها متغیر خواهد بود. جنس و نوع لقمه ایی که در دستگاه ها استفاده خواهیم کرد بایستی به صورت محکم از نوع مخصوص بتن باشد زیرا همین طور که شاید در جریان باشید نوع لقمه های استفاده شده در کفسابی بسیار بستگی به نوع کار و جنس سنگ دارند.

در بتن از لقمه های محکم تری استفاده خواهیم کرد و البته در سطوح دیگر از لقمه های نازک تر و نرم تری استفاده می‌شود. در کفسابی سرامیک ها و کاشی ها هم از لقمه های مخصوص و نرم تری نسبت به سنگ های مرمری استفاده خواهد شد زیرا سنگ های مرمری هم دارای جنس سختی هستند و نیاز به دستگاه و لقمه قوی تری دارند.

در کل برای انجام هر گونه خدمات سنگ سابی و کفسابی در دماوند بایستی بایستی جنس و نوع سنگ شناخته شود البته این مهارت فرد سنگ ساب است و بایستی این مهارت را در خود داشته باشد که نوع و جنس کاری را که می‌خواهد انجام دهد بسنجد و بتواند بهترین تشخیص را برای سنگ بدهد تا نتیجه کار به بهترین نحو انجام شود.

در مورد مهارت سنگ ساب این اصل بسیار مهم خواهد بود فردی که در کار خود مهارت و حرفه لازم را دارد می‌تواند بهترین کار ممکن را ارائه دهد و در نتیجه کاری که تحویل مشتری داده خواهد شد باعث رضایت طرفین خواهد بود کاری که یک سنگ ساب حرفه ایی در مقایسه با یک سنگ ساب غیرحرفه ایی انجام خواهد داد از لحاظ قیمتی و هزینه ایی می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

قیمت کفسابی

مصالح مورد استفاده در کفسابی

قیمت کفسابی  در سعادت آباد بستگی زیادی به مصالح مورد استفاده در کار خواهد داشت و این باعث خواهد شد قیمت ها کاملا متغییر باشد شاید با خود بگویید که ممکن است چه مصالحی در کفسابی استفاده شود اما باید بگوییم از ابزارها و مصالح زیادی در این کار استفاده خواهد شد و این بستگی به نوع کار خواهد داشت.

به طور مثال برای ترمیم سنگ ها مجبور به استفاده از بتونه و یا رزین خواید بود و این هم بستگی به حجم کار و نوع ترمیم خواهد داشت و در نتیجه قیمت انجام کار بالا خواهد رفت به همین دلایل است که می‌گوییم هزینه ها و تعرفه ها و قیمت کفسابی بستگی به نوع کار خواهد داشت.

البته هزینه ایاب و ذهاب هم بدون تاثیر در قیمت ها نیست با توجه به این که مکان شما چه مقدار فاصله با شرکت کفساب خواهد داشت باید هزینه ایی را به عنوان ایاب و ذهاب به کفساب پرداخت نمایید به همین جهت است که ترجیح داده خواهد شد که اگر فرضا شما در منطقه سعادت آباد زندگی می‌کنید با کفسابی در همان منطقه تماس حاصل نمایید تا در هزینه ها و تعرفه ها صرفه جویی کرده باشید.

قیمت کفسابی در نانو ساب هم یک هزینه کاملا جدا محسوب خواهد شد و نانو ساب به براق کردن و ضد آب کردن سنگ گفته خواهد شد.

قیمت کفسابی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید