کفسابی مدرن و ویژگی های جامع آن

کفسابی مدرن و ویژگی های جامع آن

مدرن بودن نماینده خوب بودن نیست. بلکه مدرن بودن در بسیاری از موارد مشکلاتی هم در پی دارد. اما این مدرن شدن و تکامل است که از ما انسان ساخته است. انسانی که هر ثانیه تمایل به پیشرفت و کشف بیشتر هستی دارد؛ نمی‌تواند از دستگاه‌ها و روش‌هایی استفاده کند که مربوط به گذشته هستند. کفسابی مدرن یکی از این خدمات است.
کفسابی مدرن نیازمند المان‌های بسیاری است که در ادامه به طور مفصل درباره آن بحث می‌کنیم. اما یکی از اصلی‌ترین بخش‌های یک کفسابی انتخاب شرکت مناسب است. شرکتی که با تمام توان به قدم به جلو بگذارد. از این رو پیشنهاد ما که اتفاقاً بسیار اصولی هم انتخاب شده؛ مدرن ساب است. شرکتی با سابقه طولانی و درصد بالایی از رضایت مشتریان به طور قطع می‌تواند بهترین انتخاب باشد.
به منظور اینکه بدانید چه چیزهایی در کفسابی مدرن از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ لازم است ابتدا با مفهوم کفسابی مدرن آشنا شوید. بنابراین ابتدا تعریفی از کفسابی و سپس یک تعریف کلی از کفسابی مدرن ارائه می‌کنیم.

کفسابی چیست؟

فرض کنید سال‌ها پول جمع کرده و یک خانه خریده اید. دیزاین خوبی کرده‌‌اید و انتظار دارید یک خانه نورگیر و زیبا داشته باشید. اما زمانی که وارد خانه می‌شوید؛ با زمین ناهموار و کف صیغل نخورده رو به رو می‌شوید. چه احساسی دارید؟
همانند این است که لباس هاوایی را با شلوار کردی بپوشید! مسلماً اصلا زیبا و چشم نواز نخواهد بود. مثل آیینه‌‌ای که یک لکه جوهر دارد؛ تراز نبودن کف ساختمان نیز به چشم می‌آید.
از این جهت خدمات کفسابی یکی از خدمات مهم کف ساختمان به شمار می‌رود. این خدمات شامل تراز کردن سنگ و کف، برطرف کردن انواع ایرادات همچون شکستگی، بتونه کاری میان سنگ‌ها و لایه برداری از سطح کف می‌باشد.
این خدمات کمک شایانی به روند تمیز بودن و چشم نواز بودن خانه می‌کنند. اگر کف ساختمان صاف و صیغلی و تراز باشد؛ به خوبی نور را بازتاب داده و چشم را جلا می‌بخشد. از این رو این خدمت امروز در بسیاری از شرکت‌ها و مراکز ارائه می‌شود.
کفسابی به روش‌های قدیمی زمان زیادی از مشتریان می‌گرفت. به خصوص اینکه در بسیاری از موارد لازم بود تخلیه کامل صورت گیرد. اما روش‌های مدرن‌تر آسیب‌های کمتری دارند. نیازهای بیشتری را نیز مرتفع می‌کنند.

 

کفسابی مدرن

 

کفسابی مدرن چیست؟

کفسابی مدرن به روش‌های مدرن کفسابی گفته می‌شود. روش‌های قدیمی زمان زیادی از انسان صرف می‌کردند. این در حالی بود که بازدهی نسبتاً کمی داشتند. چه کسی است که فراموش کرده باشد مادرش سال‌ها با کمر خمیده در حال پاک کردن پله‌ها و کف ساختمان با دستمال بوده؟ امروز اما همه چیز ماشینی شده است.
در واقع روش‌های کفسابی مدرن یک انتخاب ایده عال برای بانوانی بود که دوست داشتند خانه‌‌ای داشته باشند که دکور زیبا و چشم نوازی داشته باشند.
اما شرکتی که بتواند تمام المان‌های موردنیاز یک کفسابی خوب، اصولی و مدرن را داشته باشد کم پیدا می‌شود. همین موجب شده تا افراد در این مرحله به مشکل بربخورند. در واقع کار ما هم همین است. رفع این مشکل با انتخاب یک شرکت درست که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم ممکن می‌شود.
از جمله المان‌هایی که کفسابی مدرن ساب به مشتریان ارائه می‌کند؛ استفاده از به روز‌ترین و مدرن‌ترین روش‌ها و دستگاه‌ها است. یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این صنعت لقب گرفته نیز همین است.

کفسابی مدرن نیازمند چه المان‌هایی است؟

المانهای زیادی در این زمینه دخالت دارند. از مهمترین آنها میتوان به دستگاهها و افراد مسلط به روشهای مدرن اشاره کرد. در این مقاله تنها به برسی دستگاههایی که عملیات کفسابی به روشهای مدرن را انجام میدهند؛ اشاره می کنیم.

 

ماشین آلات کفسابی مدرن

 

ماشین آلاتی که در کفسابی مدرن کاربرد دارند کدام اند؟

به طور کلی ماشین آلاتی که در این صنعت استفاده می‌شوند به دو دسته تقسیم می‌شوند: ۱. ماشین‌هایی که با برق سه فاز کار می‌کنند. ۲. ماشین‌هایی که به برق تک فاز مجهز هستند. هر دو این ماشین‌ها مدل‌های مختلفی دارند که بسته به سطح، مقاومت کف و نوع متریال استفاده شده در کف استفاده از آن‌ها متفاوت است.
با توجه به اینکه عنوان این مقاله کفسابی مدرن است؛ باید اشاره کرد که ماشین‌هایی که با برق سه فاز کار می‌کنند؛ جدیدتر، کاربردی ‌تر و با بازدهی بالا‌تر هستند. استفاده از این دستگاه‌ها بهتر است اما هرچقدر پول بدهید آش می‌خورید!
قیمت این دستگاه‌ها بیشتر از نوع برق تک فاز است. البته بسیاری از شرکت‌ها امروز از نوع سه فاز استفاده می‌کنند اما هنوز هم هستند شرکت‌هایی که به تکنولوژی اهمیت کمتری می‌دهند!

استفاده از دستگاه‌هایی که با برق سه فاز کار می‌کنند چطور است؟

این دستگاه‌ها هنوز هم مشکلات مخصوص به خود را دارند. مشکلاتی که اغلب در منازل قدیمی ممکن است گریبان گیر باشد. بنابراین توصیه می‌شود با توجه به خانه‌‌ای که می‌خواهید عملیات کفسابی روی آن انجام شود؛ اقدام به انتخاب دستگاه کنید.
یکی از محدودیت‌هایی که این دستگاه ایجاد کرده است این است که برای ساختمان‌هایی که کوچک‌تر هستند؛ برق بالایی مصرف می‌شود. همچنین ساختمان‌هایی که از آسانسور استفاده نمی‌کنند؛ این مصرف بالا بیشتر به چشم می‌آید. زیرا ساختمان‌هایی که از آسانسور بهره می‌برند؛ می‌توانند از برق آسانسور برای این دستگاه‌ها استفاده کنند.
البته درست است که این دستگاه‌ها را نمی‌توان همیشه و همه جا به کار گرفت اما در بسیاری از موارد بازدهی شما را افزایش می‌دهند. هزینه خرید این دستگاه‌ها بسیار کمتر است اما متاسفانه شرکت‌هایی که در ایران کار می‌کنند؛ بابت این دستگاه‌ها هزینه زیادی از شما طلب می‌کنند.
دستگاه‌های سه فاز از نظر زمان نیز عملکرد بهتری دارند. این دستگاه‌ها با توجه به اینکه سرعت بیشتری دارند؛ می‌توانند روند انجام کار را سرعت ببخشند. البته توجه داشته باشید که این دستگاه‌ها کیفیت را فدای کمیت نمی‌کنند! به این معنی که سرعت بالای آن‌ها نشان از قدرت بالاتر آن‌ها دارد.

از دستگاه‌های سه فاز می‌توان برای نما نیز استفاده کرد؟

به طور کلی بهتر است برای نمای ساختمان از سنگ‌هایی استفاده کنید که در گذشته زیر دستگاه ساب نرفته باشند. این کار به دو دلیل انجام می‌شود:
۱. قیمت سنگ‌هایی که هنوز ساب نخورده‌‌اند بسیار کمتر از سنگ‌های ساب خورده و صیغلی است. این سنگ‌ها از هر نوعی که باشند؛ معمولا برای نماکاری بهتر عمل می‌کنند. زیرا بعد از عملیات ساب زنی شکاف‌ها و درز‌های موجود در سنگ‌ها به خوبی پر می‌شود. همین امر فرسایش آن‌ها را کند‌تر می‌کند.
۲. مشکلاتی حین نصب سنگ را می‌توان بعد از عملیات ساب زنی برطرف کرد. ممکن است بخشی از سنگ رنگ بریزد، بشکند یا حتی اتفاقات بدتری بیفتد. این مشکلات را اغلب به کمک ساب زنی می‌توان برطرف نمود. اما اگر از قبل سنگ ساب خورده باشد؛ بخشی از سنگ بیهوده به هدر رفته است.
دستگاه‌های نماشویی و لایه برداری از سنگ‌های نما در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شوند. این دستگاه‌ها بسته به قدرتشان دسته بندی می‌شوند. بنابراین نباید انتظار داشت دستگاه‌های سه فاز که به منظور ساب زنی کف به کار می‌روند؛ در این بخش نیز کاربرد داشته باشند.

 

کفسابی مدرن ساب

پیشنهاد ما

عملیات کفسابی کاری دقیق و ریزبینانه است. از این رو توصیه می‌شود از شرکت‌هایی استفاده کنید که کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند. از این رو بهتر است به سراغ نمونه کارهای این شرکت‌ها بروید. مدرن ساب یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید.
عملیات کفسابی مدرن یکی از عملیات‌هایی است که روی سنگ و متریال کف ساختمان صورت می‌گیرد. این عملیات با استفاده از ماشین‌ها و دستگاه‌های مدرن انجام گرفته و شرکت‌هایی که آن را انجام می‌دهند؛ از حسن اعتماد و حسن انجام کار بیشتری برخوردار هستند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای عملیات کفسابی ساختمان، در مناطق مختلف تهران از جمله تهرانپارس، نیایش و ولنجک هم  کمک بگیرید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 18 میانگین: 4.6]

یک نظر بگذارید