کفسابی و سنگ سابی پونک واقع در منطقه غرب تهران

کفسابی و سنگ سابی پونک

کفسابی و سنگ سابی پونک یکی از خدماتی است که در منطقه غرب تهران ارائه می‌شود. این خدمات خاص و در عین حال کاربردی هستند. چرا که در این محله معاملات ملک بسیاری انجام می‌شود. از سوی دیگر افرادی که در این محله زندگی می‌کنند انسان‌هایی هستند که به زیبایی منزل خود بسیار اهمیت می‌دهند. از سوی دیگر این محله ویژگی‌های خاصی دارد که موجب شده تا افراد بسیاری به سوی آن سرازیر شوند. از این جهت کفسابی و سنگ سابی پونک از مشتریان بسیاری برخوردار است. برای اطلاع کامل از این سری خدمات لازم است ابتدا درباره خود محله پونک بدانید. از این رو بیشتر درباره این محله خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

محله پونک کجاست؟

پونک یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال پر طرفدار‌ترین مناطق کلان شهر تهران است. از این رو رفت و آمد در آن بسیار است. پس می‌توان نتیجه گرفت به خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک نیاز مبرم احساس می‌شود. این محله در غرب شهر تهران قرار گرفته است. نزدیکی به مراکز خرید و دسترسی‌های بسیار آن موجب شده است تا جمعیت به سوی این منطقه حجوم آورند. این محله از شرق به جنت آباد، از غرب به دره پونک، از شمال به محله حصارک و سیمون بلیوار و از جنوب نیز به باغ فیض دسترسی دارد. با این همه جمعیت سه خدمت در این محله احساس نیاز بالایی دارد.

➖ خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک که توسط مدرن ساب اجرا می‌شود.

➖ ایستگاه BRT که هم اکنون نیز دارد.

➖ ایستگاه مترو که شهرداری برنامه‌‌ای برای آن ندارد!

این محله پرطرفدار در ناحیه سه و منطقه پنج شهرداری قرار گرفته است. از این رو به بسیاری از محله‌های اصلی تهران که به آن‌ها اشاره کردیم راه دارد. به طور کلی می‌توان بافت ساختمان‌های محله پونک را بافت‌هایی ترکیبی از ایرانی اسلامی جدید و قدیمی دانست. اگر از بالا نگاه کنیم ساختمان‌های این محله متفاوت با دیگر مناطق تهران است. چرا که ساخت و ساز آن پس از انقلاب شروع شده است. نه تنها بافت ساختمان‌ها بلکه بافت کل شهر چنین است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این روش شهرسازی می‌توان به خیابان‌های پهن‌تر و وسیع‌تر اشاره کرد. خانه‌های ویلایی در این منطقه انگشت شمار هستند. خانه‌های با طبقات کم در حد سه یا چهار طبقه بیشتر بافت شهری این منطقه را به خود اختصاص داده اند. از این رو نیاز به خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک روی پله‌ها و امثال آن افزایش می‌یابد.

 

کفسابی و سنگسابی پونک

 

دسترسی‌های محله پونک

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که هنگام خرید یا اجاره منزل باید به آن توجه کنید؛ دسترسی‌های محله است. منظور از دسترسی، دسترسی به خدمات عمومی و فروشگاه‌ها است. همانطور که اشاره شد محله پونک به محلات دیگری نیز دسترسی دارد که هر کدام به عنوان مرکز یک خدمت خاص میان مردم مشهور است. از سوی دیگر این محله می‌تواند مرکز خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک را نیز در خود جای دهد. توجه کنید فروشگاه‌های لباس، عطر، لوازم آرایش و… از جمله دسترسی‌های اصلی این منطقه می‌باشد. پونک از جنوب به بزرگراه حکیم و اتوبان همت، از شمال به بزرگراه نیایش، از شرق به اتوبان شهید ستاری و از غرب به دره پونک راه دارد. این‌ها همه بزرگ‌ترین و جزئی از اصلی‌ترین بزرگراه‌های کلان شهر تهران به شمار می‌روند. از سوی دیگر کفسابی و سنگ سابی پونک از این مسیرها می‌تواند خدمات بهتری را ارائه دهد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان میرزابابایی، سردار جنگل، بلوار عدل، بلوار کمالی و بلوار همیلا اشاره کرد. در این منطقه محل‌های دانشگاهی و آموزشی بسیاری نیز دیده می‌شود. دانشگاه علوم و تحقیقات از مهم‌ترین مراکزی است که در این منطقه احداث شده است. سرای محله که در خیابان میرزابایی قرار گرفته است؛ از مهم‌ترین مراکز فرهنگی این منطقه است. این محله نیز همانند محله‌های دیگر کلان شهر تهران، دارای مدرسه‌های بسیاری است. در این محله علاوه بر خدماتی همچون کفسابی و سنگ سابی پونک، خدمات تجاری معتبری نیز در این محله قرار گرفته است. پاساژ بوستان و فروشگاه زنجیره‌‌ای شهروند از جمله مهم‌ترین خدمات این بخش از شهر محسوب می‌شود.

خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک شامل کدام خدمات است؟

این خدمات براساس شرکتی که انتخاب کرده‌‌اید متفاوت است. شرکت‌های متفاوت خدمات متفاوتی را به شما ارائه می‌کنند که دارای کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوعی نیز هست. از این رو شرکت مدرن ساب توانسته است گستره خدماتی خود را به تمام شهر تهران گسترده کند. همچنین با ارائه کیفیت بالا، مشتریان خود را شیفته خود نماید. خدماتی که مدرن ساب در بخش سنگ سابی و کفسابی پونک ارائه می‌دهد؛ به طور کامل قابل اعتماد هستند. یعنی می‌توانید به کیفیت آن‌ها اعتماد کنید. اگر از سیاه شدن و کدر ماندن سنگ‌های منزل خود ناراحت هستید؛ توصیه می‌کنیم از خدمات سنگ سابی استفاده کنید. در این خدمات یک لایه رویی از سنگ به قطر یک الی چهار میلی متر برداشته می‌شود. این لایه برداری مزایای بسیاری دارد. در ادامه این مزایا را به صورت خلاصه ذکر می‌کنیم.

 

مزایای کفسابی و سنگسابی پونک

 

مزایای کفسابی و سنگ سابی پونک

⭕️ بهبود عمر طبیعی سنگ: هیچ چیز در طبیعت وجود ندارد که نامیرا باشد. از این رو به منظور افزایش عمر آن باید تلاش کرد. خدمات سنگ سابی عمر طبیعی سنگ‌ها را افزایش می‌دهد.

⭕️ برداشتن آلودگی: هیچ کس دوست ندارد روی سنگ‌های کثیف زندگی کند. استفاده از مواد شوینده نیز شاید تاثیر کوتاه مدت داشته باشند اما در بلند مدت آسیب زیادی به سنگ می‌زنند.

⭕️ رفع ایرادات سنگ: هر سنگی ممکن است دچار شکستگی شود. این مشکل نیز علت‌های بسیاری دارد که در این مقاله ذکر نشده است. اما با استفاده از خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک می‌توانید این مشکلات را از بین ببرید.

⭕️ صاف کردن ناهمواری ها: در صورتی که یک سنگ ناهموار باشد به راحتی نمی‌توان روی آن حرکت کرد. کفپوشی هموار است که آب روی آن ثابت بماند. با استفاده از این خدمات می‌توان سر تا سر کفپوش را صاف و هموار ساخت.

⭕️ نرم کردن لبه ها: در بسیاری از موارد مشاهده شده است که تیز بودن لبه‌های سنگ‌های یک سازه آسیب‌هایی به افراد وارد کرده است. از این رو و با استفاده از خدمات کفسابی و سنگ سابی می‌توانید لبه‌ها را نرم و صیغلی کنید.

⭕️ جلادهی: اگر به تازگی می‌خواهید خانه خود را به فروش بگذارید؛ هرچه خانه زیبا‌تر باشد بیشتر به چشم می‌آید. از این رو خدمات کفسابی جلا و درخشندگی بالایی به کفپوش‌ها هدیه می‌کند.

⭕️ بتونه زنی: فاصله میان سنگ‌ها با بتونه پر می‌شود. بتونه سنگ‌ها را در کنارهم نگه داشته و از ناهموار شدن سطح آن‌ها جلوگیری می‌کند. در صورتی که بتونه وجود نداشت؛ مشکلات بسیاری به وجود می‌آمد. برای مثال فاصله بین سنگ‌ها خانه حشرات ریز و مورچه‌ها می‌شد.

 

کفسابی و سنگسابی پونک در مدرن ساب

 

پیشنهاد ما

مدرن ساب یکی از بهترین شرکت‌هایی است که سال هاست در امر کفسابی و سنگ سابی فعالیت می‌کند. از این رو انتخاب این شرکت می‌تواند خیالتان را از همه نظر راحت کند. اگر بخواهیم از نظر قیمت نیز برسی کنیم؛ حرف اول و آخر را مدرن ساب می‌زند. این شرکت با ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی هم دارد. البته نمی‌توان قیمت خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک را به صورت دقیق ارائه کرد. چرا که با وضعیت امروز اقتصاد ایران، قیمت چنین خدماتی هر روز تغییر می‌کند. از سوی دیگر قیمت این خدمات به المان‌های متفاوتی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به متراژ کار، سختی کار، میزان مواد مورد استفاده و… اشاره کرد. خدمات کفسابی و سنگ سابی پونک از جمله خدماتی است که مدرن ساب به بهترین صورت به شما ارائه می‌کند. برای ارتباط با کارشناسان این شرکت می‌توانید به شماره تلفن‌های زیر همین مقاله تماس بگیرید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.8]

یک نظر بگذارید