مزایای نماشویی در شرکت کفسابی و سنگسابی مدرن ساب

مزایای نماشویی در شرکت کفسابی و سنگسابی مدرن ساب

مزایای نماشویی ساختمان بسیار است. به طوری که توصیه می‌شود هر شش ماه یکبار این کار را انجام دهید. اولین مزیت آن نیز عادت دادن چشمانتان به زیبا و تمیز دیدن است! نکته مهمی که درباره نماشویی باید به یاید داشته باشید این است که این فعالیت در همه جا کاربرد دارد. اگر صاحب یک آپارتمان هستید؛ اگر یک کارگاه دارید؛ اگر حتی یک دکان کوچک دارید؛ بازهم به نماشویی نیاز پیدا خواهید کرد. نکته بعدی که باید در ذهن داشته باشید این است که یک شرکت و یا کارگزار برای این کار انتخاب کنید. مسلم است که این کار نیازمند صرف هزینه و زمان بسیار زیادی است. در ادامه به منظور ارائه مزایای نماشویی، برایتان از بهترین شرکت نیز خواهیم گفت. برای شروع کار اجازه دهید شما را با هنر نماشویی ساختمان آشنا کنیم. اگر ندانید نماشویی چیست که نمی‌توانید مزایای آن را درک کنید!

نماشویی ساختمان و مزایای نماشویی چیست؟

اگر بخواهیم در یک جمله این خدمت را تعریف کنیم؛ باید بگوییم نماشویی به فعالیتی که نمای خارجی ساختمان را از هر گونه آلودگی پاک می‌کند گفته می‌شود. این تعریف اما تعریف کاملی نیست. نماشویی به معنی شست و شوی نمای ساختمان و پاک کردن آن از هر گونه آلودگی، دوده، لکه، گیاه و… است. به طور کلی نمای ساختمان به معنی بخش رو به رویی آن و نمایی که در اولین نگاه به بیننده هدیه می‌کند است. مسلم است که اگر کسی برای اولین بار بخواهد شما را در مکانی ببیند که نمای زیبا‌تری دارد؛ دید اولیه بهتری نسبت به شما خواهد داشت. شاید بتوان این مورد را اولین مزایای نماشویی ساختمان دانست. چرا که در زندگی امروز ارتباطات انسانی از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است. نمای ساختمان دارای متریال‌های متفاوتی است. در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی نما آجری است. اگر ساختمانی تجاری و به روز باشد؛ نما شیشه‌‌ای و یا فلزی است. نماهای سنگ و چوب نیز مشاهده شده است.

 

مزایای نماشویی

 

هر کدام از این نماها نیازمند نماشویی به روش خاصی است. نماشویی هر کدام نیز نیازمند مهارت خاص خود است. از این رو بهتر است شرکتی را برای این منظور انتخاب کنید که در کار خود کیفیت را به عنوان اولویت اصلی بداند. این شرکتها باید بتوانند مزایای نماشویی ساختمان را به خوبی نشان دهند. دلایل بسیاری وجود دارد که نمای یک ساختمان را کثیف و زشت به نظر می‌رساند. در بسیاری از آن‌ها شما دخالتی ندارید. برای مثال آلودگی هوا یکی از مهم‌ترین این دلایل است. آلودگی‌ها به هر شکلی که باشند روی نمای ساختمان تاثیر می‌گذارند. گاه این تاثیر به صورت سیاه شدن به نظر می‌رسد و گاه به خرابی متریال می‌انجامد. در ادامه این مقاله شما را با متریال‌های مختلف و مزایای نماشویی ساختمان با هر متریال آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مزایای نماشویی و تاثیر نوع متریال

متریال یا همان ماده اولیه تاثیر به سزایی در کیفیت کار نماشویی پس از اتمام آن دارد. شاید شما پس از کار نماشویی از شرکت موردنظر رضایت نداشته باشید. و شاید دلیل این نارضایتی، کیفیت ماده سازنده نمای ساختمان شما بوده باشد! از این جهت نمی‌توان یک روند کلی برای نماشویی معرفی کرد. نمای هر ساختمان با توجه به نوع آن نیازمند متخصص است. از این رو شرکت‌هایی همچون مدرن ساب، قبل از کار متخصصینی به محل اعزام می‌کنند. در بسیاری از ساختمان‌ها متریال نمای ساختمان از فلز است. در این حالت شما علاوه بر آلودگی‌هایی که روی فلز ایجاد می‌شود؛ با آلودگی‌های بین قطعات فلز نیز سروکار دارید.
منظور از آلودگی‌های بین قطعات فلز و سنگ، گیاهانی است که می‌رویند. در صورتی که اجازه رشد به این گیاهان بدهید؛ علاوه بر اینکه دید کلی را خراب می‌کنند؛ موجب تخریب سنگ و فلز نیز می‌شوند. یکی از مزایای نماشویی ساختمان از بین بردن همین گیاهان مزاحم است. در ساختمان‌هایی که ارتفاع دارند؛ این کار سخت‌تر و به نسبت آن گران‌تر می‌باشد. نکته بعدی که در این بخش باید ذکر کنیم؛ روش‌های نماشویی به طور کلی است. این روش‌ها به سه بخش کلی تقسیم می‌شوند.

روش‌های نماشویی ساختمان

➖ نماشویی با استفاده از آب
➖ نماشویی با استفاده از مواد شوینده
➖ نماشویی با استفاده از روش‌های ساینده

مزایای نماشویی با استفاده از آب

نماشویی با آب را شاید بتوان بهترین روش نماشویی دانست. البته بازهم تکرار می‌کنم این روش در صورتی خوب است که متریال شما با آن سازگار باشد. آب امن‌ترین روش نماشویی نیز هست. از آنجایی که نه خورنده خوبی است و نه می‌تواند در صورت استفاده درست زیان رسان باشد؛ بسیاری آب را انتخاب می‌کنند.

 

مزایای نماشویی ساختمان

به طور کلی سه روش مبتنی بر نماشویی ساختمان با آب وجود دارد:

➖ شست و شو با فشار
➖ شست و شو با روش خیساندن
شست و شو با بخار آب گرم و یا فشار گرما

متداول‌ترین و شاید امن‌ترین روش نماشویی با استفاده از آب، شست و شو با فشار متوسط است. در دنیای فناوری امروز دستگاه‌هایی اختراع شده است که فشار آب را تنظیم می‌کند. این روش مزایای نماشویی را به خوبی به شما نشان میدهد. بهترین فشار برای شست و شوی نما۱۰۰ تا ۲۰۰ پوند در اینچ مربع است. دستگاه‌های امروز با تکنولوژی ترکیب آب با هوا، توانسته‌‌اند مصرف آب این بخش را نیز به شدت کاهش دهند.

نماشویی با استفاده از مواد شوینده

این روش برای کثیفی‌های جان سخت‌تر به کار می‌رود. به صورتی که می‌توان با استفاده از این روش لکه‌های سخت مثل لکه رنگ را از بین برد. این روش از امنیت کمتری نسبت به روش شست و شو با استفاده از آب برخوردار است. از این رو توصیه می‌شود تنها برای لکه‌های سخت آن هم با توصیه متخصص از این روش استفاده کنید. از مهم‌ترین مزایای نماشویی ساختمان به وسیله مواد شوینده این است که کار انسانی کمتری دارد. چرا که نیازی نیست انسان‌ها ساعت‌ها زمان خود را برای سابیدن به خرج دهند. از سوی دیگر این روش می‌تواند خطرناک نیز باشد. چرا که استفاده از مواد شوینده در بسیاری از متریال‌ها موجب تخریب آن می‌شود. برای مثال اگر می‌خواهید از تمام مزایای نماشویی ساختمان بهره مند شوید؛ بهتر است برای ساختمان‌های سنگی از نماشویی با استفاده از مواد شوینده استفاده نکنید. چرا که این مواد سنگ و بتونه آن را می‌خورند.

 

شرکت مدرن ساب
شرکت مدرن ساب

 

نماشویی با استفاده از روش‌های ساینده

این آخرین تیر ترکش شماست. بنابراین سعی کنید آن را برای مرحله آخر بگذارید. چرا که علاوه بر هزینه گزافی که روی دستتان می‌گذارد؛ معایب بسیاری نیز دارد. در نماشویی با استفاده از روش‌های ساینده از دستگاه‌های ساب زنی و سنباده استفاده می‌شود. در موارد بسیار خاص نیز در صورتی که کارشناس تشخیص بدهد؛ ممکن است حتی با انفجار و تعویض نما نیز رو به رو باشید. شاید بتوان یکی از مزایای نماشویی به روش ساینده را از بین بردن مواد زیر سطحی و تخریب شده دانست. چرا که این مواد می‌توانند در آینده برایتان مشکل ساز شوند. در ابتدای مقاله به شما قول دادیم یک شرکت خوب به منظور نماشویی ساختمان به شما معرفی کنیم. این شرکت اگر نگوییم بهترین شرکت نماشویی است؛ قطعا در لیست بهترین‌های این حیطه قرار گرفته است.

مدرن ساب یکی از شرکت‌هایی است که علاوه بر امر نماشویی ساختمان به کف سابی و به طور کلی روش‌های مربوط به تمیز کردن نما و کف ساختمان می‌پردازد. مدرن ساب با سال‌ها تجربه در این زمینه مشتریان بسیاری دارد. این مشتریان از اینکه مدرن ساب توانسته است تمام مزایای نماشویی ساختمان را یکجا به آن‌ها هدیه کند؛ بسیار خوشنود هستند. مزایای نماشویی ساختمان در صورتی حقیقی هستند که توسط یک شرکت خوب انجام گرفته باشند. در صورتی که شما نیز قصد دارید به جمع هزاران مشتری راضی مدرن ساب بپیوندیدچه در تهران چه در شهرهای اطراف مثل:بومهن،فیروزکوه،رباط کریم،دماوند،گیلاوند ،ازگل و ….. می‌توانید با شماره تلفن‌های این شرکت تماس حاصل نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.6]

03 نظر

 1. 22 خرداد, 1402

  الهام

  سلام واقعا کارتون خیلی خوبه تمیز وبا دقت
  بسیار ممنونم👌👌

  • 19 تیر, 1402

   حسن مغانلو

   تشکر از شما

 2. 5 تیر, 1403

  علی

  ممنونم از شرکت خوبتون واقعا دل شیر دارین
  از ساختمون 13طبقه آویزون میشین

یک نظر بگذارید