کفسابی در آزادی

کفسابی در آزادی

کفسابی در آزادی

کفسابی در آزادی انواع روش های ساب زنی را با بهترین نوع خدمات به انجام می‌رساند. خدمات ما کاملا به منافع مشتری ختم خواهد شد. آزادی از مرکزی ترین خیابان های تهران است و اکثر راهپیمایی ها از این خیابان آغاز می‌شود.

جمعیت این منطقه به دلیل مرکزی بودن آن بسیار است و با توجه به همین امر آلودگی های زیادی هم در این ناحیه وجود دارد. اغلب ساختمان ها و بناهایی که در آزادی وجود دارند نیاز به نماشویی پیدا خواهند کرد زیرا آلودگی ها و گردوغبارها روی نمای ساختمان ها می‌نشینند.

کفسابی در آزادی با استفاده از روش های مختلفی انجام داده می‌شود و باید ابتدا سنگی را که می‌خواهید آن را کفسابی نمایید را بررسی کنید و با توجه به نوع سنگ به کفسابی بپردازیم.

برای کفسابی انواع سرامیک ها و کاشی های سرویس بهداشتی و یا کاشی های موجود در مغازه ها می‌توان از روش فرچه شویی استفاده کرد، فرچه شویی یک روش ملایم تری نسبت به کفسابی محسوب می‌شود. و طرز کار آن به این صورت است که با استفاده از انواع فرچه های مختلف سطوح را کاملا تمیز و فرچه شویی خواهیم کرد این روش به سنگ ها و سرامیک ها آسیبی وارد نمی‌کند.

کفسابی در آزادی

کفسابی آجر در ساختمان ها

کفسابی در آزادی یکی از بهترین شرکت های ساب زنی در این منطقه محسوب می‌شود. آجرها هم یکی از مواردی هستند که می‌توان گفت در کشور ما ایران از این نوع سطح به عنوان نمای ساختمان ها و دیوارها استفاده خواهد شد.

برای تمیز کردن این سطوح بایستی ابتدا آجرها بررسی شوند و مطمئن شوید که بدون آسیب و فرسودگی می‌باشند. اما معمولا برای ساب زنی آجرها از واتر جت استفاده خواهد شد. واتر جت با استفاده از فشار آب زیاد می‌تواند هر گونه آلودگی و گردوغباری را از روی سنگ به خوبی از بین ببرد در نتیجه با استفاده از فشار آب می‌توان کفسابی آجرها را انجام داد.

اما نکته اینجاست که گاهی اوقات این روش کارساز نیست و ممکن است به خوبی مشکلات را رفع نکند در نتیجه باید با استفاده از روش های دیگری وارد عمل شد و این که چه روشی مناسب سطح مشتری می‌باشد جزو وظایف یک کفساب ماهر و توانا است.

بهره بردن از انواع روش های فرچه شویی با استفاده از فرچه ها در سایزهای مختلف کاربرد دارد هم چنین استفاده از سیلیس ها هم در روش واتر جت می‌تواند یک گزینه مناسب دیگری برای کفسابی آجرها باشد.

آجرها از خاک رس تهیه شده اند و در رنگ های زرد و نارنجی و قهوه ایی موجود هستند که ترکیبات آن ها در قالب هایی قرار داده می‌شوند و در کوره قرار می‌گیرند در نتیجه به شکل آجر درمی‌آیند و قابل استفاده هستند.

امروزه استفاده از آجرها بسیار رایج است و با وجود پیشرفت های مختلف در زمینه ساخت و ساز هنوز هم استفاده از آجر ها بسیار متداول و زیاد است به همین علت در ساختمان ها آجر یکی از مصالح اولیه ساخت و ساز به شمار می‌آید منتها به دلیل ظاهر زبری که در آن ها وجود دارد به راحتی می‌توانند هر گونه آلودگی و گرد و غباری را به خود جذب نمایند.

کفسابی در آزادی

ترمیم سطوح

ترمیم سطوح کفسابی در آزادی یکی دیگر از مسائل و موضوعاتی است که هر فرد کفساب باید به آن واقف و مسلط باشد. در اکثر سنگ هایی که در ساختمان سازی استفاده می‌شود ممکن است مشکلاتی اتفاق بیوفتد یکی از این مشکلات ترک خوردگی و یا شکستگی آن  ها می‌باشد.

برای رفع مشکلات موجود در سنگ ها موادی ساخته شده اند که به راحتی این مشکلات و آسیب ها را از بین می‌برند و آن ها را دقیقا مانند روز اول خواهند کرد.

برای جلوگیری از بیشتر نشدن و آسیب ندیدن بیشتر سنگ از رزین استفاده می‌شود. رزین ها موادی هستند که با ترکیب شدن آن ها با آب می‌تواند یک ماده نسبتا روان به وجود آورد و بر روی سطوح سنگی پوشش داد در نتیجه این سطوح کاملا عایق خواهند شد.

از رزین ها برای بیشتر براق شدن سطوح هم استفاده خواهد شد. این ماده قابلیت های زیادی دارد که برای سنگ بسیار مفید است و مانع ایجاد مشکلات احتمالی برای سنگ های سطوح مختلف خواهد شد.

حتی در مقابل نور خورشید هم عایقی است برای سنگ ها که دچار تغییر رنگ نشوند.

کفسابی در آزادی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید