کفسابی در مولوی

کفسابی در مولوی

کفسابی در مولوی

کفسابی در مولوی یکی از شرکت های سنگ سابی و کفسابی در این محدوده است. مولوی یکی از خیابان های قدیمی تهران است که از زمان ناصرالدین شاه به وجود آمده است. مکان های دیدنی زیادی در این خیابان قرار داده شده اند از جمله بازارچه ها و کلیسا و کوچه باغ ها که هر کدام نشانه ایی از قدمت این ناحیه دارد.

به هر حال ساختمان ها و بناهای زیادی در این منطقه به وجود آمده است و در حال حاضر مولوی دارای بافتی شلوغ و پرجمعیت است که نیاز به کفسابی به خوبی در آن دیده می‌شود.

کفسابی هر مکان و ساختمان و محیطی با توجه به نوع سنگ و نوع پوشش آن جا انجام داده خواهد شد و خودسرانه نباید به ساب زنی هر محیطی پرداخت.

کفسابی سنگ های مختلف با استفاده از روش های گوناگون انجام داده خواهد شد. امروزه از سرامیک ها در پوشش کف ساختمان استفاده های بسیاری می‌شود و به صورت های مختلفی می‌توان به تمیز کردن این سطوح پرداخت.

سرامیک ها سطوح بسیار صاف و همواری دارند و این صاف بودن به این دلیل است که سرامیک ها قبل از این که حرارت داده شوند صیقل داده می‌شوند. این سطوح ساخته شده از مواد و ترکیباتی خاص مانند خاک رس و ماسه و آلومینیوم و غیره هستند.

سرامیک ها از جنس سنگ های نرمی هستند که اگر در ساب زنی آن ها دقت نشود ممکن است به سطح سنگ آسیب وارد شود. روش های زیادی برای ساب زدن سرامیک ها وجود دارد که فرچه شویی، ساب زنی و رزین شویی هم جزو این روش ها هستند.

کفسابی در مولوی

مزایای رزین شویی

رزین ها در انجام فعالیت های ساب زنی بسیار کاربردی هستند و می‌توانند مزایای زیادی را به ارمغان بیاورید. مزیت های استفاده از بتونه و رزین به ترتیب زیر می‌باشد.

پرکردن درزهای خالی و جاهای آسیب دیده و هم چنین ترک ها بر عهده رزین ها است که به خوبی می‌تواند فضاهای خالی را پرکند و هیچ گونه اثری از آن ها باقی نماند.

رزین ها براقی بسیار عالی و فوق العاده در سنگ ها را به وجود می‌آورند کفسابی در مولوی باعث ایجاد سطوح بسیار براق و درخشنده خواهند شد. رزین ها یک نکته مثبت دیگری دارند که باعث ماندگاری بسیار بالای سنگ ها خواهند شد و به این صورت عمل می‌کنند که در سنگ هایی که دارای شکاف و ترک هستند با پوشاندن آن ها باعث خواهند شد که سنگ طول عمر بیشتری داشته باشد.

رزین ها به صورت بسیار قابل توجهی زیبایی را برای سنگ به ارمغان می‌آورند. نکته دیگری در خصوص رزین ها این است که سنگ هایی که از جنس سختی هستند با زرین به صورت نرم درمی‌آیند.

با استفاده از رزین ها می‌توان از سطوح در برابر ریخته شدن آب و موادی که به صورت آبکی هستند جلوگیری به عمل آورد. زیرا این مواد به داخل آب نفوذ پیدا می‌کنند و باعث خواهند شد به لایه های زیرین سنگ راه یابند و دیگر به سادگی پاک نشوند اما با استفاده از رزین ها می‌توان مانع این کار شد.

مقاومت در برابر اشعات خورشید یکی دیگر از مزایای رزین ها هستند. رزین ها یک لایه نازک روی سطوح ایجاد می‌کنند که باعث محافظت از سطح خواهند شد.

کفسابی در مولوی

کفسابی به روش ایتالیایی

یکی از متدهای جدید کفسابی در مولوی بهره بردن از کفسابی ایتالیایی است. کفسابی ایتالیایی یکی از روش هایی است که به صورت بسیار حرفه ایی به انجام این کار می‌پردازد.

کفسابی ایتالیایی از کشور ایتالیا به وجود آمده است و به خوبی سطوح را روشن و شفاف خواهد کرد. سطوح در کفسابی ایتالیایی آنقدر ساب زده می‌شوند تا در نهایت بسیار شفاف و بدون هیچ گونه ایرادی خواهند شد.

در این روش ابتدا از لقمه های شماره 80 الی 36 استفاده می‌شود و در نهایت از لقمه 120 استفاده می‌شود. رزین و بتونه های ایتالیایی در مراحل نهایی کار استفاده خواهند شد و سطح را بسیار درخشان خواهند کرد.

کفسابی ایتالیایی از میان همه کفسابی ها در اولویت قرار دارد برای این که شفافیت زیادی به کف می‌بخشد و در هتل ها و سالن های پذیرایی و رستوران ها استفاده از این نوع کفسابی بهترین پیشنهاد است.

این کفسابی با استفاده از لقمه ها و دستگاه های کفسابی ایتالیایی انجام داده خواهند شد.

کفسابی در مولوی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید