کفسابی در منیریه

کفسابی در منیریه

کفسابی در منیریه

کفسابی در منیریه ،منیریه یکی از مناطق اعیان نشین تهران است و ریشته در زمان قاجار دارد. این محله به اسم مادر یکی از پسران ناصرالدین شاه که در آنجا ساکن بود و کاخ داشت به اسم منیرالسلطنه نام گذاری شده بود. و از آن زمان یکی از محلات اعیان نشین و البته قدیمی تهران است.

خانه هایی که در این مناطق وجود دارند تقریبا دارای نماهایی سنگی هستند که برای حفاظت و نگه داری از این نوع نما حتما اقدامات پیشگیرانه را به عمل آورد با توجه به نماهای سنگی از پیچ و رولپلاک برای این نوع نماها استفاده می‌کنیم.

کفسابی در منیریه برای مهار کردن سنگ های نما اقداماتی در نظر دارد که بایستی عمل پیچ و رولپلاک کردن نما به خوبی انجام داده شود. این کار نیازمند افراد متخصص و ماهر است که با استفاده از ابزارهای مربوط به این کار بتوانند سنگ ها را با فاصله استاندار از یکدیگر پیچ و رولپلاک نمایند.

منظور از فاصله استاندارد این است که فاصله هر پیچ با پیچ دیگر متفاوت نباشد و همگی در یک حد فاصل خاص قرار بگیرند. نه از یکدیگر آنقدر دور باشند که موجب نگه نداشتن و افتادن قسمتی از سنگ در آینده شوند و نه این که فاصله هر پیچ با یکدیگر آنقدر به یکدیگر نزدیک باشد که به سنگ آسیب وارد کنند.

برای معرفی ابزار کار این عمل می‌توان به دریلی قوی اشاره کرد که به راحتی سنگ را سوراخ نماید تا پیچ و رولپلاک را جایگذاری کنند.

کفسابی در منیریه

کفسابی آجر

کفسابی در منیریه با توجه به این که در اکثر نقاط کشور از ساختمان های آجری استفاده شده است و هنوز هم ادامه دارد می‌توان گفت که در منیریه هم این موضوع اسثنا نیست و کفسابی آجر یکی از روش هایی است که برای سطوح آجری کاربرد خوبی دارد.

سطوح آجری با توجه به بافتی که در آن ها وجود دارد ضخیم هستند و می‌توانند هر نوع گردوغبار و آلودگی را به خود جذب نمایند و این باعث می‌شود که بیشتر از سطح دیگری دچار آلودگی و کثیفی شوند که با کفسابی این مشکل قابل حل است.

البته برای سطوح آجری ما ابتدا با فشار آن سعی می‌کنیم ایرادات را رفع کنیم و اگر نشد از سیلیس ها کمک می‌گیریم که بهتر لکه ها را از بین ببرند و با هم اگر موفق نشدیم استفاد از روش فرچه شویی گزینه مناسبی برای سطوح آجری می‌باشد.

آجرها ابزارهای ساخت و ساز از زمان های بسیار دوری هستند و از خاک رس ساخته شده اند و در قالب به شکل آجر در کوره درآمده اند. با انجام تمامی مراحل کفسابی آجر به خوبی می‌توانید مشاهده کنید که آجرهای شما چقدر تغییر پیدا خواهند کرد و جلوه عالی تری خواهند داشت.

آجرها جزو سطوح محکمی نیستند که بتوان به صورت حرفه ایی آن ها را ساب زنی نمود زیرا شکننده هستند و باید با احتیاط با ان ها رفتار کرد. برای این که آجرهای نما و سطوح خود را برای همیشه زیبا و تمیز ببینید، پیشنهاد می‌کنیم که هر سال یکبار اقدام به شستشوی آن ها نمایید تا لکه ها به داخل آجر نفوذ پیدا نکنند.

کفسابی در منیریه

کفسابی پله ها در منیریه

کفسابی در منیریه به صورت حرفه ایی و پیشرفته به ساب زنی و حل مشکلات پله های شما می‌پردازد. این کار نیازمند ابزارها و افراد متخصص است که بتوانند به خوبی از عهده کار بر بیایند.

کفسابی پله ها و پاگردهای ساختمان شما به روش متفاوتی با سطوح داخل خانه مانند هال و آشپزخانه ساب زنی خواهد شد و تفاوت آن ها در این است که در کفسابی های محیط های بزرگ با استفاده از دستگاه های ساب زنی بزرگ انجام داده خواهد شد و برای سطوحی باریک و کوچک مانند پله این کاربا استفاده از دستی انجام داده خواهد شد.

دستگاه های ساب زنی دستی با استفاده از لقمه ها کار خود را انجام می‌دهند. و سرتا سر پله را از، زیر و رو گرفته تا کل عرض پله ها ساب زنی می‌کنند. در اصل پله های هر ساختمان و خانه ایی می‌تواند از تاثیرگذارترین قسمت های خانه در بدو ورود به ساختمان باشند پس اهمیت به براق و زیبا بودن آن ها طبیعی است و چیزی خارج از انتظار نیست.

شرکت کفسابی در منیریه تمامی مشکلات ساختمان و سطوح را برای شما حل خواهد کرد.

کفسابی در منیریه

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید