کفسابی در شهران

کفسابی در شهران

کفسابی در شهران

کفسابی در شهران یکی از بهترین شرکت های کفسابی است که در انجام دادن کارهای مربوط به حوزه فعالیت خود سعی در ارائه بهترین آن ها دارد.

شهران از خوش آب و هوا ترین و البته می‌توان گفت جزو مناطق قدیمی تهران است که در گذشته به باغ پیک معروف بوده است و رفته رفته به شهران تغییر نام داده است. آب و هوای این منطقه به دلیل نزدیکی به کوهای بلند است.

در شهران به دلیل وجود ساختمان ها و سازه های مختلف نیاز به کفسابی یک امر ویژه است. برای هر سطح و سنگی که داریم بایستی از یک خدمت مخصوص بهره ببریم.

برای سطوحی که جنس آن ها نرم است باید با مهارت بیشتری اقدام کرد و نباید هیچ گونه آسیب و صدمه ایی به سنگ وارد شود. سنگ های نرم مانند سرامیک ها و موزاییک ها هستند که اگر دستگاه ساب زنی به صورت ماهرانه روی آن کشیده نشود ممکن است باعث ایجاد خط و خش شوند.

در سنگ هایی که به صورت موزاییک هستند انجام دادن ساب زنی به صورت حرفه ایی کاملا امکان پذیر است منتها بستگی به این دارد که موزاییک شما از کدام نوع باشد. اصولا موزاییک ها از دو مدل ساخته شده اند. نوع اول آجدار نام دارند و نوع دوم به صورت بدون آج هستند.

موزاییک های آج دار به دلیل پستی و بلندی هایی که دارند انجام دادن کار لایه برداری در آن ها ممکن است با مشکلاتی همراه شود اما در موزاییک های بدون آج به دلیل این که سطحی صاف دارند هیچ گونه مشکلی برای آن ها پیش نخواهد آمد و کار کاملا به صورت حرفه ایی و عالی انجام داده خواهد شد.

کفسابی در شهران

تفاوت دستگاه های سه فاز و تک فاز کفسابی

کفسابی در شهران با استفاده از انواع دستگاه های قدرتمند و کاربردی کفسابی انجام داده خواهد شد.

برای کفسابی سطوحی که سنگ آن ها به صورت موزاییک و یا انواع سنگ های مختلف از جمله آذین و مرمر و سنگ های دگرگونی است بایستی از دستگاه های بزرگ کفسابی که در زیر آن ها از لقمه ها به کار گرفته شده است استفاده کرد.

این دستگاه ها با استفاده از لقمه ها در سایزهای مختلف کار می‌کنند. دستگاه های ساب زنی و سنگ سابی در اندازه های مختلفی قرار دارند و با استفاده از برق کار می‌کنند. برق مورد استفاده در این دستگاه ها به صورت تک فاز و سه فاز هستند.

در دستگاه های سه فاز از برق سه فاز استفاده خواهد شد. برق سه فاز قدرت بیشتری دارد و این دستگاه ها می‌توانند با بهترین عملکرد بهترین نتیجه را ارائه دهند.

اما در مقایسه با دستگاه های ساب زنی سه فاز دستگاه های تک فاز از برق مصرفی کمتری برخوردار است و در نتیجه کیفیت کار را کمی پایین تر می‌آورد به طور مثال لایه برداری از سطحی با دستگاه سه فاز اگر با دو بار کشیدن روی سطح اتمام یابد اما با استفاده از دستگاه تک فاز با چهار الی پنج بار کشیدن روی سطح می‌تواند نتیجه مطلوب را بدهد.

کفسابی در شهران

مزیت های مختلف کفسابی

کفسابی در شهران دارای مزیت های زیادی است که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

-جلوه زیباتر سطوح

با انجام دادن ساب زنی شما می‌توانید سطوحی بسیار زیبا و با جلوه عالی داشته باشید. زیبایی سطح و نما و هر آنچه که مربوط به ساختمان شما می‌شود باعث احساس بهتری داشتن خواهد شد.

-عمر بیشتر سنگ ها

سنگ ها با انجام دادن ساب زنی باعث خواهند شد که طول عمر بیشتری پیدا کنند. طول عمر سنگ از آن جهت است که با وجود رفع اشکالات موجود در سنگ شما دارای سنگی جدید با طول بیشتری خواهید شد.

-تمیز شدن

این که ساختمان ها و بناها با انجام دادن کفسابی کاملا تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی خواهند شد یک مسئله کاملا مشهود است. پیشنهاد ما به مردم این است که به انجام دادن ساب زنی هر چند وقت یکبار رنگ جدیدی به سطوح ببخشند.

-هموار شدن کف و سطح

هر سطح و سنگی با انجام کفسابی هموار و صاف خواهد شد. اصولا در بناهایی که سطح آن ها دارای پستی و بلندی های بسیاری است هموار شدن این سطوح با انجام دادن کفسابی دچار تغییرات بسیار زیادی خواهد شد.

کفسابی در شهران

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بگذارید