کفسابی در شهر زیبا

کفسابی در شهر زیبا

کفسابی در شهر زیبا

کفسابی در شهر زیبا،شهر زیبا محله ایی واقع شده در شمال غرب تهران است که تقریبا می‌توان گفت یکی از محلات قدیمی این منطقه می‌باشد.

کفسابی در شهر زیبا خدمات کفسابی را به خوبی و با بهترین بازخورد به مردم ارائه خواهد داد. در این منطقه هر نوع خدمتی با توجه به جنس سطوح شما انجام داده خواهد شد. ابتدا در اینجا می‌خواهیم به سطوح سرامیکی بپردازیم.

سرامیک ها نوعی از سنگ های نرمی هستند که از ترکیب موادی مخصوص به دست می‌آیند. این مواد شامل کاربیدهای تنگستن و سیلیکون و آلومینیوم و غیره هستند که قبل از اینکه به سرامیک تبدیل شوند حرارت داده خواهند شد و در قالب های مخصوصی جای می‌گیرند و تبدیل به سرامیک خواهند شد.

سرامیک ها دارای سطحی صاف و صیقلی هستند که البته این کار قبل از حرارت دیدن سرامیک ها انجام داده خواهد شد.

سرامیک ها را با استفاده از انواع روش های کفسابی می‌توان پاک نمود منتها بستگی به این دارد که لکه ها و مشکلات سرامیک از چه نوع باشد. لکه ها معمولا از دو مدل لکه های فیزیکی و لکه های شیمیایی ساخته شده اند.

لکه های فیزیکی مانند لکه مصالحی از جمله ماسه و یا گچ و قیر و غیره هستند و لکه های شیمیایی مانند لکه های به جای مانده از مواد پاک کننده مثل جرمگیر و وایتکس و غیره هستند.

برای لکه های فیزیکی می‌توان از انواع روش های فرچه شویی استفاده کرد و کارآمد است اما برای لکه های شیمیایی باید متد دیگری را پیاده سازی کرد و یا اقدام به لایه برداری از سطح سرامیک با استفاده از دستگاه کفسابی نمود.

کفسابی در شهر زیبا

کفسابی سطوح پارکتی

کفسابی در شهر زیبا شامل انجام دادن سطوح پارکتی هم خواهد شد. سطوح پارکتی با توجه به نوع و مدلی که دارند باید با دقت بیشتری ساب زنی شوند.

امروزه از پارکت ها برای پوشش سطوح بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و علاقه به استفاده از آن ها در بین مردم متداول شده است زیرا هم  زیبایی خاصی به محیط خانه می‌بخشند و هم اینکه سطوحی نرم هستند برخی مشکلات مانند سرخوردن فرش بر روی سطوحی مانند سرامیک در پارکت ها وجود ندارد.

یکی دیگر از مزایای سطوح پارکتی این است که در هوای سرد و گرم تغییر چندانی در آن ها مانند سرامیک ها و موزاییک ها ایجاد نخواهد شد و شرایط را مطلوب و متعادل نگه می‌دارند.

سطوح پارکتی بسیار مناسب منازلی است که کودک دارند زیرا این سطوح برخلاف سرامیک ها لغزندگی ندارند و همچنین نرم تر از سرامیک و سنگ های دیگر هستند.

برای کفسابی پارکت ها معمولا از دستگاه پارکت سابی استفاده خواهد شد. پارکت ها با توجه به نوع و جنسی که دارند نباید از آب در ساب زنی آن ها استفاده کرد. زیرا آب به داخل بافت آن نفوذ پیدا خواهد کرد و باعث ایجاد برآمدگی و خراب شدن پارکت ها می‌شود.

برای ایجاد رنگ و لعاب به پارکت ها از لاک پارکت استفاده خواهد شد. رزین ها هم در براق شدن این سطوح بسیار کارآمد هستند. رزین ها در انجام خدمات کفسابی بسیار کاربردی هستند و می‌توانند سطوح را تا حد زیادی براق و درخشان کنند.

کفسابی در شهر زیبا

کفسابی موزاییک و آجر

کفسابی در شهر زیبا یکی از شرکت هایی است که به کفسابی هر نوع سطحی اعم از موزاییک و آجر هم می‌پردازد. این سطوح هر دو به صورت سنگ های نرم هستند که از ترکیب موادی خاص ساخته شده اند.

در موزاییک های آج دار به دلیل وجود آج و شیارهایی که در آن ها وجود دارند نمی‌توان مراحل ساب زنی را به طور کامل و حرفه ایی انجام داد اما می‌توان فرچه شویی را برای این نوع سنگ ها انجام داد.

در موزاییک های بدون آج به دلیل اینکه آج ندارند و صاف هستند می‌توان هر نوع عمل سابزنی را به صورت کامل انجام داد.

آجرها سطوحی هستند که از گذشته های دور در ساختمان سازی کاربرد داشته اند. این سنگ ها ساخته شده از خاک رس هستند و در کوره حرارت داده می‌شوند تا به شکل آجرهای قابل استفاده در می‌آیند.

آجرها با استفاده از جت واتر و سیلیس کفسابی خواهند شد و اگر این روش جوابگو نباشد می‌توان از روش فرچه شویی این سطوح را پاک کرد البته نباید فراموش کرد که هر چند وقت یکبار باید این کار را انجام داد.

کفسابی در شهر زیبا

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

یک نظر بگذارید