کفسابی در افسریه

کفسابی در افسریه

کفسابی در افسریه

کفسابی در افسریه یکی دیگر از اقدامات بزرگ ما است زیرا با به وجود آوردن کفسابی در این منطقه توانسته اید کمک شایانی به مردم این منطقه نماییم. همانطور که می‌دانید افسریه یکی از مناطق قدیمی در شهر تهران است و به دلیل همین بافت قدیمی که دارد نیاز به کفسابی در آن بسیار خواهد بود به همین دلیل ما در اینجا قرار داریم تا به همه نیازهای کفسابی این منطقه پاسخگو باشیم .

البته خدمات ما تنها به کفسابی ختم نخواهند شد و خدمات ویژه ایی از جمله نماشویی که بسیار پر کاربرد است و همین کفسابی بتن ترمیم انواع سنگ ها و غیره خواهد بود.

خدمات کفسابی به کارهایی گفته خواهند شد که برای از بین بردن لکه ها صورت می‌گیرند هر گونه لکه ایی که روی سنگ و کف سطوح باشد با خدمات کفسابی از بین خواهد رفت البته تنها لکه ها نیستند که باعث زشت دیده شدن سنگ خواهند شد ممکن است مواد و مصالح روی سطح ریخته شده باشد و یا این که سنگ دچار ترک و یا شکستگی شده باشد که با انجام خدمات کفسابی انجام خواهد شد.

تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه این است که بتوانیم خدماتمان را به صورت ارزشمند در اختیار مشتری قرار دهیم و هر گونه کفسابی را بدون هیچ گونه نقص و یا عیوبی تحویل نهایی دهیم. البته این کار را مدیون تیم حرفه ایی کفسابی در افسریه خواهیم بود و از همین جا از آنان تشکر و سپاس خواهیم کرد.

کفسابی در افسریه

لاشه سنگ ها

کفسابی در افسریه به انجام خدمات سنگ سابی هم می‌پردازد و با توجه به اینکه افسریه یک منطقه با بافتی قدیمی است نیاز به سنگ سابی در این منطقه بسیار بیشتر خواهد بود. حال می‌خواهیم اطلاعات جالبی را در مورد لاشه سنگ ها در اختیار شما قرار دهیم می‌دانید لاشه سنگ ها چیست.

لاشه سنگ به سنگ های بازمانده در زیر دستگاه های برش سنگ می‌گویند که جمع آوری خواهند شد و در نهایت برای سطوحی استفاده خواهند شد. احتمالا با لاشه سنگ ها در پارک ها و آلاچیق ها و یا در حیاط ها مواجه شده باشید.

برای کفسابی لاشه سنگ ها کفسابی در افسریه در خدمت شما قرار دارد. برای این کار باید از دستگاه های مخصوص کفسابی سنگ های محکم با لقمه های مخصوص استفاده کنید و هم چنین کفسابی لاشه سنگ مقداری دشوار تر از مابقی کفسابی ها خواهد بود. زیرا باید تک به تک سنگ ها کفسابی و صاف و هماهنگ شوند تا هیچ گونه برجستگی و ناهمواری در آن ها وجود نداشته باشد.

لاشه سنگ ها دارای دو دسته هستند که یک نوع آن به صورت لاشه سنگ های ریز و دیگری به صورت لاشه سنگ های درشت هستند. انجام خدمات کفسابی روی ستگ های ریز مقداری دشوار تر خواهید بود اما زیبایی و جلوه بیشتری در کار دارند.

از لاشه سنگ ها برای حیاط ها و یا تراز و حتی پارکینگ و…. می‌توانید استفاده کنید. لاشه سنگ ها کاربرد زیادی دارند و نسبت به زیبایی که نسبت به سنگ های دیگر دارند از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

کفسابی در افسریه

رزین کاری کفسابی در افسریه

کفسابی در افسریه به ترمیم و رفع عیوب و نقص سنگ ها می‌پردازد و در سطح هایی هم که شکستگی و ترک و یا هر چیز دیگری وجود دارد ما با استفاده از بتونه و یا رزین که ماده ایی حلال است و با آب مخلوط خواهد شد و بعد از آن یک ماده نسبتا سفت به وجود خواهد آمد که به آن رزین گفته خواهد شد.

با استفاده از این ماده ما می‌توانیم به رفع نقص های سنگ بپردازیم.

از رزین برای ساخت انواع مجسمه ها و طرح های زیبا هم برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده خواهیم کرد و می‌توانیم از طرح و نقش هایی زیبا با این ماده بهره ببریم. رزین ها نوع های مختلفی دارند از جمله رزین اپوکسی و یا رزین سنگ که مخصوص براق نمودن سنگ ها است و رزین اکریلیک که در پوشش های صنعتی کاربرد دارد.

کفسابی در افسریه

معمولا هنگام کفسابی وقتی کف ساب ها با شکستگی سطوح و یا ترک آن مواجه خواهند شد از موادی مخصوص برای کار ترمیم استفاده خواهند نمود و این کار بسته به توانایی فرد کف ساب دارد که بتواند به صورت حرفه ایی سنگ را ترمیم نماید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

یک نظر بگذارید