خدمات سنگسابی شرکت مدرن ساب در تهران

خدمات سنگسابی شرکت مدرن ساب در تهران

خدمات سنگسابی روی انواع سنگ‌های ساختمانی سنگسابی یکی از خدماتی است که براساس نوع سنگ انتخاب و انجام می‌شود. این کار با ظرافت بسیاری همراه است. زیرا سنگ باید به صورت تراز سنگسابی صورت گیرد. از بهترین و عالی‌ترین خدماتی که می‌توان روی کف ساختمان انجام داد؛ سنگسابی است. این فعالیت معمولاً با هزینه بالا همراه است.
یکی از شرکت‌هایی که این خدمات را با قیمت مناسب و کیفیتی تضمین شده به شما ارائه می‌شود؛ شرکت خدمات کفسابی و سنگسابی مدرن ساب می‌باشد. این شرکت با داشتن کادری مجرب و کارگرانی حاضق، توانسته است رضایت بسیاری را به دست آورد. از این رو پیشنهاد ما به منظور انجام خدمات سنگسابی، شرکت مدرن ساب می‌باشد.
خدمات کفسابی و سنگسابی با توجه به نوع سنگ به صورت متفاوتی انجام می‌گیرد. هر سنگ ویژگی‌های خاص خود را دارد که در انتخاب دستگاه‌هایی که به منظور کفسابی استفاده می‌شوند باید مدنظر قرار گیرد. از این رو انتخاب سنگ کف نیز اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. در ادامه به معرفی ۱۱ نوع سنگ ساختمانی می‌پردازیم.

خدمات سنگسابی

خدمات سنگسابی روی ۱۱ سنگ ساختمانی

سنگ Travertine

Travertine یا همان سنگ تراورتن یکی از سنگ‌هایی است که در دسته سنگ‌های آهکی دسته بندی می‌شود. این سنگ‌ها به صورت طبیعی ایجاد می‌شوند. به این معنی که نمی‌توان در کارگاه‌های مختلف آن‌ها را تولید کرد. به همین دلیل در بسیاری از موارد قیمت آن بسیار بالاست.
از سوی دیگر با توجه به اینکه تراورتن محصول جانبی چشمه‌های آرتزی طبیعی، انواع چشم‌های آب گرم طبیعی و غارهای نیمه آبی است؛ می‌توان انتظار داشت زیبایی چشم نوازی داشته باشد. سنگ تراورتن با توجه به فرآیند تولدی که دارد؛ سنگی متخلخل و دارای بافتی خشن می‌باشد.
این سنگ به شدت مقاوم است. به طوری که خدمات سنگسابی و کفسابی روی آن به سادگی و به سرعت پیاده می‌شوند. البته این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی است که نشان می‌دهد خدمات کفسابی و سنگسابی باید توسط افرادی انجام شود که تخصص دارند.
سنگ Travertine یکی از سنگ‌هایی است که در رم باستان مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در گذشته از این سنگ به منظور ساخت معابد، حمام‌ها، مجسمه‌ها و سالن‌های تاتر استفاده می‌شده است. در واقع تاریخچه معماری در رم با این سنگ پیوندی ناگسستنی دارد.
رومی‌ها معتقد بودند این سنگ مقاومت بالایی در برار عوامل فرسایشی طبیعی دارد. خب امروز ثابت شد این اعتقاد آنان کاملاً درست است. آن‌ها از این سنگ به منظور نمای بیرونی ساختمان‌ها و کفپوش استفاده می‌کردند. راز سالم ماندن آن بناهای شکوهمند تا امروز نیز همین است.

خدمات سنگسابی سنگ Ceramic

نام دیگر سرامیک Ceramic است. این سنگ که با متریال‌های رسی ساخته شده است؛ در کارخانه‌ها تولید می‌شود. زمانی که سنگ را از معدن استخراج کردند؛ آن را به کارخانه‌ها می‌برند. قالب‌های مشخصی در کارخانه وجود دارد می‌ریزند. این کار لازم به دمای بالایی دارد. همچنین باید مواد اولیه بسیار فشرده شوند.
سنگ‌های سرامیک به منظور تولید لوازم مختلفی استخراج می‌شوند. به این معنی که علاوه بر استفاده در کف ساختمان و نمای آن، به منظور تولید ظروف آشپزخانه نیز از آن‌ها استفاده می‌شود.
کاشی‌هایی چینی، که از کارخانه‌ها خارج می‌شوند دوام بیشتری نسبت به کاشی‌های سرامیکی دارند. آن هم به انی علت است که درون کاشی‌های چینی خاک رس بیشتری استفاده شده است. از سوی دیگر تراکم کاشی‌های چینی بسیار بیشتر می‌باشد.
تراکم بیشتر به این معنی است که کاشی‌های چینی سخت‌تر و مقاوم‌تر هستند. از هر دو این دو نوع کاشی می‌توان برا کف ساختمان استفاده کرد. اما اگر پیش بینی می‌کنید در آینده بخواهید خدمات سنگسابی و کفسابی انجام دهید؛ توصیه می‌شود از کاشی‌های چینی استفاده کنید.
با توجه به این موارد شاید فکر کرده باشید که کاشی‌های سرامیکی چینی کیفیت بالایی دارند اما اگر کاشی‌های سرامیکی غیرچینی داشته باشید؛ وسیله‌‌ای بدون کاربرد خریداری کرده اید! اینطور نیست. این سنگ‌ها نیز مزایای مخصوص به خود را دارند.
کاشی‌های سرامیکی غیرچینی از اقتصادی‌ترین راه‌های کاشی کاری منزل به شمار می‌رود. چرا که این کاشی‌ها کمتر از ۶۰ درصد قیمت کاشی‌های سرامیکی چینی دارند. از سوی دیگر به راحتی می‌توانید این کاشی‌ها را برش دهید. این یعنی کاشی کاری با استفاده از کاشی‌های سرامیکی غیرچینی مناسب منازل، کارگاه‌ها و آشپزخانه‌های کوچک است.

خدمات سنگسابی مدرن ساب

خدمات سنگسابی سنگ Marble

نام فارسی این سنگ مرمر می‌باشد. مرمر یک سنگ بادوام و با عمر بالا می‌باشد. سنگی که می‌تواند با توجه به دکوراسیون منزل شما انتخاب شود؛ سنگ مرمر است. این سنگ به دلیل فرآیند‌هایی که زمان تولید پشت سر گذاشته است؛ دارای رنگ‌های مختلفی می‌باشد.
این سنگ‌ها نیز به کارخانه برده شده و به صورت کاشی‌های زیبا در آمده و شما می‌توانید از این کاشی‌ها درون هر بخشی از خانه استفاده کنید. فرآیند‌هایی که در کارخانه روی این سنگ‌ها انجام شده نیز می‌تواند یکی از دلایلی باشد که این کاشی‌ها مناسب منازل شماست. فرآیند‌هایی همچون لحیم کاری، شستشو با مواد خاص، خم کاری و. . از جمله فرآیند‌هایی است که روی این سنگ انجام می‌شود.
کاشی‌های سنگ مرمر از سنگ‌های طبیعی تولید می‌شوند؛ سنگ‌هایی که به راحتی استخراج نمی‌شوند. همانطور که می‌دانید سنگ‌ها انرژی‌های خاصی دارند. سنگ‌های طبیعی می‌توانند انرژی مثبت بسیاری را به خانه شما دعوت کنند. سنگ‌های مرمر علاوه بر انرژی مثبت از لحاظ زیبایی نیز ارزشمند هستند.
این یعنی انجام خدمات سنگسابی روی آن‌ها هزینه بالا دارد و زمان بسیاری می‌برد. از سوی دیگر سنگ‌ها و کاشی‌های مرمر دارای طبیعت جذب کننده هستند. یعنی هر نوع آلودگی به سرعت به آن‌ها جذب می‌شود. آن‌ها زود کثیف شده و لکه‌های بزرگ می‌گیرند. تنها راه از بین بردن این لکه‌ها جرم‌ها استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی است.
با توجه به این مشکلات می‌توان اذعان داشت این سنگ مناسب کارهای درون ساختمانی است. استفاده از آن‌ها برای نمای ساختمان مشکلات بسیاری به همراه دارد.

خدمات سنگسابی سنگ Slate

این سنگ را با نام‌های مختلفی می‌شناسند. از جمله این نام‌ها می‌توان به سنگ لوح، تخت سنگ و Slate اشاره کرد. این سنگ نوعی سنگ دگرگون می‌باشد. سنگ Slate را می‌توان در رسوبات بزرگ سراسر جهان یافت.
قرن هاست از این نوع سنگ در کفپوش‌های ساختمانی استفاده می‌شود. این نوع سنگ در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. از جمله این رنگ‌های می‌توان آبی-خاکستری، قرمز، سبز، نارنجی و قهوه‌‌ای اشاره کرد. این کاشی‌ها شبیه به یکدگر نیستند اما رگه‌هایی که در آن‌ها مشاهده می‌شود؛ رنگ‌های مختلفی دارد.
این سنگ برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی بسیار ایده عال است. زیرا به صورت طبیعی در برابر لغزش مقاوم است. این خواصیت حتی در زمانی که سنگ خیس یا چرب باشد نیز وجود دارد.
این سنگ مناسب ساختمان‌هایی است که گرمایش از کف دارند. این سیستم‌ها را زیر کاشی‌ها و سنگ‌های ساختمانی استفاده می‌کنند. بنابراین زمانی که درخواست خدمات سنگسابی می‌دهید؛ اهمیت بسیاری دارد که او متخصص باشد تا بداند چطور این کار را انجام دهد که به سیستم‌های گرمایشی آسیبی نرسد.
این سنگ‌ها را می‌توان به صورت دستی نیز تمیز کرد. البته این کار نیازمند زمان و انسان‌هایی است که از نیروی بالایی برخوردار باشند. همچنین این کار برای افرادی که مشکلات ستون فقرات توصیه نمی‌شود. برای این کار کافی است یک دستمال خیس داشته باشید.

مدرن ساب
مدرن ساب

پیشنهاد ما

خدمات سنگسابی یکی از خدماتی است که توسط شرکت مدرن ساب به هموطنان تهران و دیگر استان‌های کشور  از جمله کاشان ، کرج، بومهن، رباط کریم ، قم و …. ارائه می‌شود. این شرکت با بیش از ده سال سابقه آماده خدمات رسانی به مشتریان دارای انواع سنگ‌های ساختمانی است. متخصصان این شرکت با شناخت کافی که از انواع سنگ دارند؛ می‌توانند به بهترین روش خدمات کفسابی و سنگسابی را انجام دهند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید