کفسابی و سنگسابی چیتگر در شرکت مدرن ساب

کفسابی و سنگسابی چیتگر در شرکت مدرن ساب

کفسابی و سنگسابی چیتگر یکی از مجموعه خدماتی است که در این منطقه ارائه می‌شود. این خدمات از نظر قیمت و نوع با دیگر خدمات ساختمانی که در این منطقه ارائه می‌شوند متفاوت است. چیتگر یکی از محله‌های کلان شهر تهران است. این محله که در منطقه ۲۱ تهران بزرگ قرار گرفته است؛ جمعیت زیادی را پوشش می‌دهد. از سوی دیگر ساختمان‌هایی که در این محله وجود دارند که از نوع بافت مدرن هستند. این بدان معنی است که خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر بیشتر روی ساختمان‌های نوساز این منطقه ارائه می‌شود. به منظور اینکه خدمات سنگسابی در منطقه چیتگر تهران را بشناسید؛ لازم است اطلاعات کافی درباره این محله داشته باشید. بنابراین بخش ابتدایی این مقاله به معرفی محله چیتگر تهران اختصاص داده شده است.

چیتگر کلان شهر تهران کجاست؟

محله چیتگر تهران یکی از محله‌های مشهور و پر جمعیت این شهر است. از این رو نیاز به خدمات مسکن و ساختمانی بیشتر در آن احساس می‌شود. از این رو مدرن ساب اقدام به ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر نموده است. بیشتر ساختمان‌های شهرک امام رضا تهران یا همان چیتگر، نوساز و با طراحی مدرن هستند. از مهم‌ترین مشخصه‌های این منطقه می‌توان به ساختمان‌های سر به فلک کشیده و برج‌های چند طبقه اشاره کرد. محله چیتگر تهران که در بخش غربی دریاچهٔ خلیج فارس قرار گرفته است؛ به عنوان یکی از نوساز‌ترین شهرک‌های کشور به شمار می‌رود. این شهرک مسکونی دارای بیش از ۲۰۰۰ واحد است. از سوی دیگر ساختمان‌های مسکونی بسیاری در این منطقه در دست ساخت است.

 

کفسابی و سنگسابی چیتگر

 

این نشان می‌دهد نیاز به خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر بیش از پیش است. از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه می‌توان به بوستان، سروستان، نارنجستان و پژوهش اشاره کرد. منطقه خیابان بوستان که در محله چیتگر قرار گرفته است؛ به عنوان مهم‌ترین منطقه در این محله به حساب می‌آید. منطقه خیابان بوستان در جنوب شرقی این محله قرار گرفته است. به طور کلی قرار است در این بخش ۲۱ برج ساخته شود. تا کنون ۲۰ برج آن تحت عناوین برج‌های پامچال و ارکیده ساخته شده است. در این خیابان بیشتر تمرکز بر ساختمان‌های مسکونی، مذهبی و آموزشی – خدماتی است. بنابراین می‌توان خیابان بوستان محله چیتگر را یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی دانست. از سوی دیگر شهرک امام رضا دارای ساختمان‌هایی با قیمت‌های متفاوت است. از این رو مناسب تمام سرمایه‌ها و گروه‌های مردمی است. همچنین نیاز به خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر بیشتر میشود.

دسترسی محله چیتگر تهران

در صورتی که بخواهیم محله چیتگر تهران را از نظر دسترسی برسی کنیم؛ باید گفت این محله دارای دسترسی نسبتاً خوبی می‌باشد. این محله از شمال به سوی اتوبان شهید خرازی یا همان همت غربی راه دارد.
از سمت شرق نیز بلوار ایران خودرو قرار گرفته است که موجب بهبود وضعیت این محله شده است. در ضلع جنوبی این شهرک نیز اتوبان شهید همدانی یا همان اتوبان حکیم قرار گرفته است. در بخش غربی این محله نسبتاً بزگ نیز بلوار پژوهش قرار دارد. انتهای بلوار پژوهش آزادراه تهران کرج قرار دارد. از این رو اگر رفت و آمد بسیاری به کرج دارید؛ توصیه می‌شود در این محله خانه دار شوید. به طور کلی نیز این محله یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک است. معماری و طراحی منحصر به فرد آن موجب شده است این شهرک از نظر زیبایی جلوه خوبی داشته باشد. از سوی دیگر فضای سبز بسیاری در آن دیده می‌شود. یکی از المانهای این معماری، کفسابی و سنگسابی چیتگر است. شهرک چیتگر تهران از نظر نیاز به خدماتی همچون خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر یکی از بیشترین و سخت‌ترین بخش‌های کلان شهر تهران است. زیرا بافت این منطقه به صورت مدرن است. بنابراین باید در کفسابی و سنگسابی آن دقت کافی را به خرج دهید. زیبایی یکی از مهم‌ترین اصول در این شهرک به شمار می‌رود. در منطقه چیتگر تهران برای کف ساختمان موارد متعددی را می‌توان استفاده کرد. از جمله این موارد سنگ مرمر است. این سنگ به عنوان یکی از پرکاربردترین کفپوش‌ها به حساب می‌آید.

 

خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر

 

کفسابی و سنگسابی چیتگر و سنگ مرمر

خدماتی که روی سنگ مرمر هستند به همین کفسابی محدود می‌شوند. البته سنگ مرمر دارای انواع متنوعی است که هر کدام نیازمند رعایت موارد متفاوتی در سنگسابی هستند.

سنگ مرمر و انواع آن

مرمر کلمه‌‌ای برگرفته شده از marmors می‌باشد. این کلمه به معنی براق و یا در تجارت انیکس می‌باشد. کلمه‌‌ای که از زبان یونانی به انگلیسی و سپس به فارسی رسیده است. سنگ مرمر نوعی آهک است که در رنگ‌های متنوع یافت می‌شود. مرمر سفید یکی از پرکاربرد‌ترین سنگ‌های مرمر در ساختمان‌های ایرانی است. در زمان‌های گذشته مصریان و یونانیان از این سنگ برای تشکیل معابد و قصر‌ها استفاده می‌کردند. امروز اما این سنگ را می‌توان در همه جا دید. بنابراین یکی از مهم‌ترین مواردی که باید هنگام کفسابی و سنگسابی چیتگر رعایت کنید؛ موارد مربوط به سنگ مرمر است. این سنگ به طور کلی در برابر سرما و گرمای بیش از اندازه مقاوم است. اما بهتر است در معرض آن‌ها قرار نگیرد. شست و شوی سنگ مرمر یکی از کارهایی است که هر کس در خانه می‌تواند انجام دهد. البته در صورتی که درباره این سنگ، نحوه تشکیل آن و روش‌های شست و شوی آن اطلاعات داشته باشد.

سنگ مرمر چگونه تشکیل می‌شود؟

آهک اگر در معرض گرما و فشار بسیار زیاد باشد تبدیل به سنگ مرمر می‌شود. مونث اصلی که موجب ساخت سنگ مرمر می‌شود؛ کربنات کلسیم است. این یعنی کفسابی و سنگسابی چیتگر سختتر خواهد بود. کربنات کلسیم یکی از موادی است که موجب می‌شود این سنگ دارای انواع متفاوتی باشد. برخی از سنگ‌ها دارای ۹۹ درصد کربنات کلسیم هستند. ترکیب آلومینوم و منیزیم با این سنگ‌ها موجب رنگ‌های متفاوتی است. این مورد هنگام کفسابی و سنگسابی چیتر باید در نظر قرار گیرد. چرا که ویژگی‌های بسیاری به این سنگ‌ها می‌دهد. سنگ خالص مرمر به رنگ سفید است.

روش‌های شست و شوی سنگ مرمر

سنگ مرمر و گرانیت هردو از جمله سنگ‌هایی است که برای کفپوش ساختمان استفاده می‌شود. سنگ مرمر از گرانیت هموار‌تر است. این یعنی منافذ بیشتری دارد. با توجه به منافذ بیشتر درون سنگ مرمر، این سنگ بیشتر لکه می‌گیرد. امکان خراشیده شدن نیز در آن بیشتر است. همین مورد موجب شده است کفسابی و سنگسابی چیتگر بیشتر لازم شود. یکی از مواردی که شما باید در نگهداری از این سنگ‌ها به آن توجه داشته باشید زمانی است که دچار لکه‌های اسیدی می‌شود. از جمله لکه‌های اسیدی می‌توان به لکه قهوه و آبمیوه اشاره کرد. اما اگر لکه قهوه و آبمیوه روی سنگ ریخت؛ بهتر است به سرعت آن را پاک کنید. با استفاده از اسفنج و آب می‌توانید این کار را به سرعت انجام دهید. در گام بعدی زمانی که لکه را برداشتید؛ سطح را خشک کنید. این کار را می‌توان با استفاده از هوا و در صورتی که جایگذاری نشده باشد؛ با آفتاب خشک کنید. توجه داشته باشید پاک کردن این لکه‌ها با استفاده از مواد تمیز کننده اسیدی کار اشتباهی است. سنگ مرمر بسیار ظریف است و با استفاده از این مواد ممکن است دچار آسیب بلند مدت و سنگین شود.

 

شرکت مدرن ساب

 

پیشنهادما

یکی از مزایای خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر از بین بردن مشکلات ایجاد شده در این صورت است. البته دقت داشته باشید که انتخاب شرکت در این موارد نیز از اهمیت بالایی برخودار است. خدمات کفسابی و سنگسابی چیتگر توسط مدرن ساب اجرا می‌شود. این شرکت مشتریان بسیاری داشته که نظرات خود را ذیل این خدمات ارئه کرده اند. شاید شما نیز زمانی بتوانید صاحب یکی از این نظرات باشید!

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

یک نظر بگذارید