تمیزکردن سنگ

تمیزکردن سنگ

تمیزکردن سنگ

تمیزکردن سنگ ،برای انجام دادن کلیه خدمات سنگ سابی و کفسابی و به جهت تمیز کردن سنگ سرامیک می‌توانید از خدمات ما به بهترین نحو بهره مند شوید. خدمات ساب زنی سرامیک با استفاده از بهترین ابزارها و هم چنین کارآمد ترین نیروها انجام داده خواهد شد.

سرامیک ها با توجه به این که به مرور زمان دچار کدر شدن و جرم های زیادی خواهند شد و در مواقع هم شکستگی و یا ترک خوردگی در آن ها بسیار مشاهده می‌شود در نتیجه اغلب بایستی هر چند مدت یکبار خدمات کفسابی روی آن ها انجام داده شود.

این خدمات شامل کف شویی یا فرچه شویی با استفاده از فرچه ها در سایزهای مختلف است و البته کفسابی هم برای سرامیک ها می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

البته بهترین نوع ساب زنی را می‌توان کفسابی ایتالیایی نامید، این نوع کف سابی با استفاده از انواع لقمه های ایتالیایی انجام داده می‌شود و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد زیرا در چندین مرحله با استفاده از لقمه های مختلف انجام داده خواهد شد.

تمیز کردن سنگ ها و سرامیک ها برای منازل و یا فروشگاه ها و همچنین هتل ها و مکان های ادارای می‌تواند جلوه بسیار زیبایی به محیط ببخشد و با استفاده از این کار انرژی بسیار خوبی در محیط حاکم خواهد شد.که از ماندن در ان جا و یا زندگی کردن لذت خواهید برد.

تمیزکردن سنگ

ویژگی سرامیک ها

تمیز کردن سنگ سرامیک یکی از مواردی است که بستگی به نوع سرامیک و جنس سرامیک دارد. سرامیک ها معمولا از جنس سنگ های نرم هستند. در مجموع سنگ ها از دو گروه نرم و سخت تشکیل شده اند.

سنگ های سخت مانند سنگ های مرمر هستند منتها سنگ های نرم به سنگ هایی گفته خواهند شد که از ترکیب مواد دیگری با یکدیگر ساخته شده اند. سنگ های نرم خود به خود در دل طبیعت و کوه ها به دست نمی‌آیند و با استفاده از موادی مانند خاک رس و ماسه،کاربید تنگستن،کاربید سیلیکون، آلومینیوم و غیره به دست می‌آیند.

سرامیک ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که معمولا سطحی صاف دارند و قبل از این که حرارت ببینند این سطح کاملا صاف خواهد شد تا کارایی بهتری داشته باشد.

تا اینجای کار با جنس نرم سرامیک ها آشنا شدیم. سرامیک ها جنس شکننده ایی دارند و با ایجاد فشار زیاد روی آن ها دچار شکستگی و یا ترک خواهند شد به همین دلیل است که گزینه خوبی برای پوشش سطوح پارکینگ نخواهند بود.

از سرامیک ها می‌توان برای سطوح مختلف استفاده کرد مثلا برای سطوح سرویس بهداشتی و یا هال و آشپزخانه و اتاق ها همچنین در فروشگاه ها و مارکت ها و در هتل ها می‌توان بهترین جلوه ها را با استفاده از سرامیک ها ساخت.

در طی سال های اخیر برق انداختن سنگ سرامیک ها با استفاده از مواد مختلف انجام داده خواهد شد و محلول های زیادی برای این کار به وجود آمده است.

منتها با استفاده از کفسابی می‌توانید بهترین نوع ساب زنی سرامیک ها را تجربه نمایید.

تمیزکردن سنگ

انواع روش های تمیز کردن سنگ

برای تمیز کردن سنگ و برق انداختن سنگ سرامیک روش های مختلف زیادی دارد که با توجه به نظر و مهارت کفساب یکی از این روش ها متناسب با نوع کار شما پرداخته خواهد شد.

-فرچه شویی

خدمات فرچه شویی یا کف شویی برای سرامیک هایی که به صورت آسیب دیده هستند و یا مشکلات زیادی در آن ها وجود ندارد کافی است و از آن فراتر نخواهیم رفت. البته فرچه شویی به دو دسته تقسیم خواهد شد.

دسته اول فرچه های پلاستیکی هستند که در سایزهای مختلف موجود هستند و دسته دوم فرچه های سیمی که به صورت سیمی وجود دارند و قادر هستند سطوح را پاک کنند. تفاوت فرچه های پلاستیکی نسبت به فرچه های سیمی این است که ملایم تر هستند و خط و خشی در سرامیک ایجاد نمی‌کنند.

-سابیدن با رزین

رزین به ماده ایی گفته می‌شود که برای رفع انواع ترک ها و مشکلات موجود در سرامیک و سطوح استفاده خواهد شد. رزین ها برای براق شدن سطوح هم کارایی خوبی دارند و از ان ها می‌توان استفاده کرد.

-سابیدن با دستگاه

دستگاه های کفسابی مخصوص لایه برداری کردن سطوح طراحی شده اند. این دستگاه ها با برق کار می‌کنند و به خوبی سطوح را با استفاده از انواع لقمه ها جلا می‌بخشند.

تمیزکردن سنگ

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

یک نظر بگذارید