کفسابی و سنگسابی مغانلو

کفسابی و سنگسابی مغانلو

کفسابی و سنگسابی مغانلو

کفسابی و سنگسابی مغانلو با ارائه خدمات ساب زنی در این محدوده قادر به پاکسازی سطوح سنگی و غیر سنگی خواهد بود.

کفسابی سطوح سنگی به چند دسته تقسیم بندی خواهند شد. سنگ هایی که بسیار سخت هستند و استفاده از آنها در ساختمان سازی بسیار پر کاربرد است و همچنین سنگ هایی که به صورت نرم و شکننده هستند و در کفسابی آنها باید بسیار مراقب بود یا از روش های دیگری برای این کار استفاده کرد.

روش هایی مانند فرچه شویی که برای سنگ های نرم کاربرد بیشتری دارند اما اکر مشکلی جدی و غیر قابل حل با فرچه شویی داشتید به شما پیشنهاد می‌دهیم که از روش کفسابی استفاده نمایید.

کفسابی یعنی لایه برداری کردن از سنگ به صورتی که به سنگ و یا سطح شما آسیب جدی وارد نشود.

سنگ های نرم سطوحی هستند که در ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سنگ هایی مانند سرامیک ها که در اتاق، هال و یا سرویس بهداشتی بسیار پر کاربرد هستند و سنگ هایی مثل موزاییک ها که برای حیات و پارکینگ استفاده می‌شوند. البته کفسابی در موزاییک ها با توجه به نوع آنها انجام داده می‌شود.

سنگ های سخت و محکم به سنگ های مرمر و دگرگونی و یا در کل آن دسته از سنگ هایی که با دست طبیعت به وجود می‌آیند و انسان ها در ساخت آنها دخالتی ندارند. این سنگ ها چون استحکام بیشتری دارند معمولا برای نمای ساختمان و یا روی کابینت و غیره کاربرد دارند.

کفسابی و سنگسابی در مغانلو

کفسابی آجر

کفسابی و سنگسابی مغانلو به هر نوع سطحی می‌پردازد کافی است که شما از ما بخواهید. امروزه استفاده از آجر به همان اندازه که در گذشته بود کاربرد دارد و پر مصرف است.

آجرها آن دسته از سطوحی هستند که با استفاده از خاک رس ساخته شده اند و قابلیت استفاده به عنوان نمای ساختمان را دارند. ترکیبات آجر در قالب های مخصوصی قرار داده می‌شود و این قالب ها در کوره قرار داده خواهند شد تا حرارت ببینند و در نهایت به شکل آجرهای کنونی در بیایند.

آجرها از جمله سطوحی هستند که بسیار پرکاربرد می‌باشند و به دلیل نوع ساختاری که دارند ضخامت آن ها باعث جذب گرد و غبار خواهد شد از این جهت پیشنهاد می‌کنیم که هر چند مدت یکبار به تمیز کردن این سطوح بپردازید.

تمیز کردن سطوح آجری با استفاده از جت واتر انجام داده می‌شود. البته در برخی موارد برای تمیزی و کیفیت کار بیشتر از سیلیس ها بهره گرفته خواهد شد.

اما گاهی اوقات پیش می‌آید که این روش کارساز نیست و باید اقدام به استفاده از روش دیگری نماییم. فرچه شویی یکی دیگر از اقداماتی است که در جهت از بین بردن آلودگی های سطح آجر می‌توان انجام داد.

فرچه شویی با استفاده از برس های مخصوص در سایزهای متفاوت اقدام به به از بین بردن آلودگی های سطح آجر می‌نماید.

در انتهای کار می‌توانید با استفاده از خدمات نانو ساب سطوح آجری خود را پوشش دهید تا در آینده هیچ ماده ایی جذب سطوح آجری شما نشوند این کار برای جلوگیری از کثیف شدن در معرض باد و باران های کثیف است.

ممکن است مشکلات آجر با این روش ها حل نشود پس باید وارد فاز کفسابی آجر شویم در این مرحله لایه برداری از سطوح صورت می‌گیرد که به عنوان آخرین راهکار پیشنهاد داده خواهد شد.

کفسابی و سنگسابی در مغانلو

انجام دادن خدمات بتن سابی مغانلو

کفسابی و سنگسابی مغانلو به کلیه سطوح می‌پردازد این سطوح می‌تواند شامل سطوح بتنی هم باشد. سطوح بتنی از سخت ترین سطوحی هستند که در دنیا وجود دارند این سطوح ساخته شده از ماسه و آب هستند که بعد از خشک شدن به سفت ترین حال ممکن در می‌آیند.

اغلب برای مکان هایی که می‌خواهند استحکام زیادی داشته باشد از این سطوح استفاده می‌کنند مانند پارکینگ ها و یا ایجاد سد ها.

کفسابی سطوح بتنی نیازمند به استفاده از دستگاه های ساب زنی سه فاز است. این دستگاه ها با استفاده از قدرت زیاد برق می‌توانند این سطوح را به خوبی ساب زنی نمایند.

کفسابی و سنگسابی سطوح بتنی با استفاده از دستگاه ها به دو حالت تر و خشک انجام داده خواهد شد که در حالت ساب زنی خشک ممکن است گرد و خاک زیادی به وجود بیاید.

کفسابی و سنگسابی در مغانلو

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]

02 نظر

 1. 28 خرداد, 1402

  محمد

  عالی هستین

 2. 20 مرداد, 1402

  فاطمه

  ممنونم آقای مغانلو عالی بودین انشالله از پول حلالیکه در میارین
  واستون برکت باشه،خیلی از کارتون اخلاقتون راضی بودیم ممنونم
  موفق باشین

یک نظر بگذارید