قیمت نماشویی شرکت مدرن ساب بسیار مناسب و به صرفه

قیمت نماشویی شرکت مدرن ساب

قیمت نماشویی ساختمان یکی از سوالاتی است که در ذهن بسیار از مشتریان مدرن ساب چرخ می‌خورد. البته بی‌علت هم نیست. چرا که اقتصاد امروز اقتضا می‌کند! نماشویی انواع متنوعی دارد که با روش‌های متنوعی نیز انجام می‌شود. در صورتی که تمایل دارید از مزایای نماشویی ساختمان آگاه شوید به مقاله قبلی این سایت سری بزنید. قیمت نماشویی نیز با توجه به روش‌ها و المان‌های متفاوتی تعیین می‌شود.

از این رو شرکت‌های مختلف قیمت‌های مختلفی ارائه کرده اند. متاسفانه مرجع خاصی به این قیمت‌ها نظارت ندارد. از این رو بسیاری از شرکت‌ها بیشتر از آنچه که باید دریافت می‌کنند. با این حال می‌توانید اطمینان داشته باشید که مدرن ساب قیمت‌های متعادل و منصفانه‌‌ای به شما ارائه می‌کند. برای اینکه اطمینان حاص کنید؛ می‌توانید قیمت دیگران را نیز بسنجید. اما اول لازم است با این خدمت خوب آشنا شوید.

نماشویی ساختمان چیست و چرا؟

نماشویی در واقع یکی از خدماتی است که هر ساختمانی در هر جای دنیا که باشد؛ به آن نیاز دارد. چرا که ما همه باید تلاش کنیم شهری داشته باشیم که وقتی به آن نگاه می‌کنیم لذت ببریم! از این جهت نماشویی که عبارت است از متدهایی که به منظور جرم زدایی و برداشتن هر گونه آلودگی از نمای ساختمان، یکی از کارهایی است که باید در هر ساختمانی انجام شود. نماشویی تنها به معنی تمیز کردن سطح ساختمان نیست.

چرا که شما نیز می‌توانید با استفاده از یک دستمال مرطوب نیز این کار را انجام دهید. البته این ساده‌ترین و دارای کمترین قیمت نماشویی می‌باشد! اما نماشویی مفهومی گسترده‌تر و دقیق‌تر دارد. در نماشویی هر گونه آلودگی از روی ماده اولیه نمای شما براساس روش‌های خاص برداشته می‌شود. به طوری که شما احساس می‌کنید نمای ساختمان همان جلوه و شکوه سابق را باز یافته است. از سوی دیگر نماشویی مزایای بسیاری دارد که شما را وادار می‌کند این خدمت را به طور منظم انجام دهید.

 

قیمت نماشویی

 

از جمله این مزایا می‌توان به دید بهتر در اولین دیدار نسبت به ساکنان، زیبایی و چشم نوازی، بهبود عمر متریال اولیه و… اشاره کرد. از دیگر مزایای مهم نماشویی ساختمان می‌توان به ترمیم و بازسازی سنگ نما اشاره کرد. توجه داشته باشید که در این صورت قیمت نماشویی ساختمان شما مقدار کمی متفاوت خواهد بود.

چرا که به منظور ترمیم شکستگی‌ها و ترک خوردگی‌ها نیازمند به دستگاه‌هایی هستید که قیمت اجاره آن‌ها نسبتاً بالا است. شاید بتوان نماشویی را یکی از مهم‌ترین دلایل دوام آوری سنگ‌ها دانست. نمای ساختمان در بیرون آن و در معرض فرسایش‌های متفاوت قرار دارد. از این جهت احتمال تخریب در آن به شدت افزایش می‌یابد. با استفاده از نماشویی می‌توان این احتمال تخریب را کاهش داد. البته در صورتی که این کار را به کاردان بسپارید.

روش‌های نماشویی و قیمت نماشویی در هر روش

روش‌های متفاوتی برای نماشویی ساختمان وجود دارد. روش‌هایی که هر کدام قیمت نماشویی مخصوص به خود را دارند. شاید بتوان گفت گران‌ترین روش روش ساب زنی است.

روش ساب زنی

در روش ساب زنی لایه از سنگ به قطر کمتر است ده میلی متر برداشته می‌شود. این لایه برداری باید با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و زیر دست متخصصین کارآزموده باشد. چرا که در صورت ایجاد کوچکترین مشکل، ممکن است سطح سنگ دچار خراش و یا مشکلات عمیق‌تر شود. حتی ممکن است تراز سر تا سری سنگ نیز از بین برود. روش ساب زنی یکی از روش‌هایی است که در آن قیمت نماشویی ساختمان بیش از دیگران است. این روش که آخرین تیر ترکش است؛ چون بخشی از سنگ را برمی دارد؛ در واقع قسمتی از سرمایه را از بین می‌برد.

از سوی دیگر نماشویی با استفاده از این روش موجب بلند شدن گرد و خاک بسیار و نشستن آن در دیگر بخش‌ها است. البته این روش نیز ممکن است در برخی موارد کارایی بیشتری داشته باشد. برای مثال در ساختمان‌هایی که بخشی از سنگ نمای آن‌ها شکسته باشد؛ به منظور اینکه تراز در تمام سطح ساختمان حفظ شود؛ ناچار به استفاده از این روش هستیم. در بسیاری از موارد مشاهده شده که سطح زیر سنگ دچار ایراد شده است.

با این حال تعویض سنگ بهترین راه حل و گران‌ترین راه حل است. قیمت نماشویی با روش ساب زنی کمتر از تعویض و به صرفه‌تر از آن است. در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی‌تر به دلایل مختلف سطح از حالت تراز خود خارج شده است. در این ساختمان‌ها به منظور تراز دوباره روش ساب زنی استفاده می‌شود.

 

قیمت نماشویی مدرن ساب

 

روش استفاده از مواد شوینده

مواد شوینده بسته به نوع خود از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. این یعنی قیمت نماشویی با استفاده از مواد شوینده منوط به نوع ماده و روش استفاده از آن است. در بسیاری از موارد نوع ماده شوینده نیازمند به دستگاه‌های دیگری نیز هست. برای مثال ممکن است تنفس ماده برای سلامتی کارگران مضر و نیاز به ماسک‌های مخصوص باشد.

در چنین مواردی که ضروری است از ماده شوینده استفاده شود؛ بهترین راه این است که با استفاده از دستگاه‌ها این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که منظور از ماده شوینده اسیدهای معمولی نیست که در منزل استفاده می‌شوند. این اسید‌ها بیش از اینکه تمیز کننده باشند؛ سطح سنگ را می‌خورند. در نهایت شما را مجبور به پرداخت قیمت نماشویی بیشتر و نتیجه کمتر می‌کنند.

نماشویی با استفاده از آب

امن‌ترین روش استفاده از آب است. چرا که نه خورندگی بسیاری دارد و نه برای سنگ‌ها مضر است. از سوی دیگر روی هر متریالی به جز چوب‌های طبیعی قابل اجرا است. البته به منظور استفاده از روش نماشویی با آب، لازم است از دستگاه‌های کنترل فشار و افزایش فشار آب استفاده کنید. این دستگاه‌ها شاید موجب شوند قیمت نماشویی شما کمی افزایش یابد؛ اما به صرفه‌تر می‌باشند. در بسیاری از موارد حتی لازم است شیشه یا متریالی همچون آن را از جای خود خارج کرده و در آب بخیسانید. این روش امنیت بالایی دارد.

 

شرکت مدرن ساب

 

موارد موثر در تعیین قیمت نماشویی

➖ نوع نما

اولین موردی که در این بخش باید به آن اشاره کنیم نوع نما است. چرا که متریال‌های مختلف نیازهای مختلفی دارند. این نیازها نیز باید به وسیله نماشویی به خوبی برآورده شود. برای مثال نماشویی سنگ‌های شیشه‌‌ای و آجر‌های بهمنی حدود سی درصد گران‌تر از نماهای سنگی معمولی شست و شو می‌شوند. چرا که برای شست و شوی آن‌ها نیاز به دستگاهی به نام واتر سند بلاست است.

➖ متراژ کار

یکی از مهم‌ترین مواردی که در تعیین قمیت نماشویی کاربرد دارد؛ متراژ کار می‌باشد. طبیعی است که هرچه متراژ کار افزایش یابد؛ قیمت آن در هر متر مربع کاهش می‌یابد.

➖ حساسیت نما

در بسیاری از موارد نماها نیازمند کار بیشتر و زمان بیشتری هستند. چرا که نوع آن‌ها دارای حساسیت بیشتری است. برای مثال نمای یک هتل را نمی‌توان همانطور نماشویی کرد که نمای یک کارگاه را می‌شوییم.
از این جهت قیمت نماشویی هتل بیشتر از قیمت نماشویی کارگاه است چرا که هتل نیاز به دیده شدن بیشتری دارد.

➖ ارتفاع

بسیاری از ساختمان‌ها بیش از صد طبقه دارند. طبیعی است که برای نماشویی طبقه‌های بالاتر، نیاز به هزینه بیشتری باشد. برای نماشویی در ارتفاع بالاتر از راپل، طناب یا حتی داربست استفاده می‌شود.

➖ میزان کثیفی

این مهم‌ترین عاملی است که قیمت نماشویی را تعیین می‌کند. هرچه کثیفی عمیق‌تر باشد؛ شست و شوی آن نیز سخت‌تر خواهد بود. تعیین قیمت نماشویی ساختمان به سادگی ممکن نیست. چرا که به المان‌های بسیاری وابسطه است. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که شرکت کفسابی مدرن ساب منصفانه‌ترین قیمت را به شما ارائه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های این شرکت تماس حاصل نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.4]

یک نظر بگذارید