کفسابی در کهریز

کفسابی در کهریز

کفسابی در کهریز

کفسابی در کهریز یکی از بهترین و برترین شرکت های ساب زنی و کفسابی در این منطقه می‌باشد. کفسابی به معنی پاک کردن و تراز و صاف کردن هر گونه آلودگی موجود در سطوح و سنگ ها است.

البته روش های نوین دیگری به کفسابی طی سال های اخیر اضافه شده است که بعدا در مورد آن ها بحث خواهیم کرد.

کفسابی شامل انواع و اقسام موارد زیر خواهد شد: سنگ سابی،کفسابی سطوح بتنی و آجری، کفسابی موزاییک، کفسابی لاشه سنگ ها، ساب زنی سطوح پارکتی و غیره.

در این جا می‌خواهیم به مزیت های کفسابی بیشتر بپردازیم. این کار به صاف و هموار کردن سطوحی که هموار نیستند بیشتر می‌پردازد و آن ها را به شکل قابل توجهی کاملا صاف و یکدست خواهد کرد.

با توجه به همین امر باید بگوییم که تمامی سطوحی را که در ساختمان سازی کاربرد دارند را می‌توان به بهترین شکل ممکن ساب زنی نمود و از شر تمامی آلودگی های موجود در آن ها خلاص شد.

از دیگر مزیت های سنگ سابی می‌توان به تقویت سنگ ها اشاره کرد. با این کار ما به سنگ ها این خاصیت را می‌دهیم و باعث خواهیم شد که سال های متوالی زیادی برای ما بمانند و کوچکترین مشکلی برای آن ها پیش نیاد.

از طرفی دیگر در حرفه کفسابی ما به ترمیم سنگ های آسیب دیده می‌پردازیم و این می‌تواند از نقاط قوت این کار باشد زیرا به جای تعویض سنگ به یک سطح جدید می‌توان با ترمیم کردن آن باعث شد که دوام بیشتری بیاورد و جلوه زیبایی هم داشته باشد و هزینه ها را هم کاهش دهد.

کفسابی در کهریز

کفسابی سطوح مختلف در کهریز

کفسابی در کهریز به تمامی سطوح موجود می‌پردازد و نگرانی از این بابت نمی‌توان داشت. سطوح در نوع های مختلفی وجود دارند. سطوح موزاییکی یکی از این موارد است که دارای دو نوع عمده می‌باشد. موزاییک های آج دار و همچنین موزاییک های بدون آج.

موزاییک های آج دار دارای شیار ها و اشکال و طرح های مختلفی روی آن ها هستند که مانع انجام کار ساب به صورت پیشرفته خواهد شد و این می‌تواند یکی از عیوب این نوع سطوح باشد اما موزاییک های بدون آج این مزیت را دارند که بدونشیار و سطحی صاف دارند و به راحتی قابل ساب زنی هستند.

سطوح موزاییکی از دیگر سطوحی هستند که نتیجه بسیار لذت بخشی بعد از کفسابی از آن ها خواهید دید و پیشنهاد می‌کنیم حتما این کار را انجام دهید.

سطوح سیمانی هم نوعی از سطوح هستند که از جنس محکمی ساخته شده اند و باید از دستگاه های بزرگ و لقمه های مخصوص سیمان برای این سطوح استفاده کرد. این نوع ساب زنی هم در دو نوع خشک و تر انجام داده می‌شود که بستگی به نظر کفساب دارد.

سطوح بتنی هم مانند سطوح سیمانی هستند زیرا هر دو جنسی سخت دارند و باید کار بیشتری روی آن ها انجام داده شود.

سطوح آجری از دیگر سطوحی هستند که کفسابی کردن آن ها با استفاده از جت واتر و سیلیس قابل انجام است و صورت پاک نشدن فرچه شویی هم می‌تواند موثر باشد.

سطوح بسیار زیادی در کفسابی سطوح وجود دارند که باید با توجه به جنس و نوعی که دارند و همچنین میزان آلودگی که در آن ها هست اقدام به کفسابی نمود.

ساب زنی سطوح بستگی به مهارت و استفاده از ابزارهای مناسب این کار را دارد و نباید این ویژگی شرکت کفسابی در کهریز را هم فراموش کرد زیرا تمام تلاش خود را برای کیفیت بیشتر انجام می‌دهد.

کفسابی در کهریز

کفسابی با روش ایتالیایی

کفسابی در کهریز به روش ایتالیایی هم می‌پردازد و قادر است سطوح را با بالاترین کیفیت ساب زنی نماید. ساب زنی ایتالیایی یک مدل از روش های مختلف کفسابی است که طی چندین مرحله مختلف با استفاده از لقمه های متفاوت انجام داده خواهد شد.

این روش برای براق شدن و جلوه بیشتری بخشیدن به سطوح کف ساختمان است که دو برابر بیشتر از هر سطح دیگری می‌تواند سطح را براق نماید.

کفسابی ایتالیایی با استفاده از ابزارها و لقمه های مختلفی انجام داده خواهد شد. این روش ریشه در کشور و فرهنگ ایتالیا دارد و با استفاده از متدهای ایتالیایی به وجود آمده است در گذشته با استفاده از متدهای مختلف آنقدر روی سطوح کشیده می‌شد تا براق می‌شدند و در نهایت به صورت نوین درآمده است.

کفسابی در کهریز

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بگذارید