کفسابی در شوش

کفسابی در شوش

کفسابی در شوش به انجام خدمات ساب زنی و سنگ سابی می‌پردازد. این کفسابی تمامی خدمات ساب زنی را به خوبی انجام می‌دهد. و با داشتن بهترین نیروها و همچنین استفاده از بهترین ابزارها توانسته مشتری های خود را راضی نگه دارد.

خدمات کفسابی شامل موارد بسیار زیادی می‌شود و باید به این توجه داشت که نوع و جنس کاری که می‌خواهید انجام دهید چگونه است. معمولا سطوح دارای مدل های مختلفی هستند. سطوح سرامیکی و سطوح کاشی و همچنین سطوح آجری که اغلب به عنوان نما استفاده خواهند شد.

برای هر کدام از این سطح ها بایستی از یک متد جداگنه برای ساب زنی استفاده کرد و نباید همه را مانند هم انجام داد.

در کفسابی سرامیک توجه داشته باشید که سرامیک ها آسیب دیده نباشند و به راحتی بتوان آن ها را لایه برداری کرد البته باید به نوع لکه و مقدار آلودگی های موجود در سطح هم توجه داشت.

کفسابی در شوش

آلودگی ها اغلب شامل لکه هایی از مواد مختلف مانند شوینده ها هستند که به آن ها لکه های شیمیایی گفته خواهد شد. لکه های دیگری هم هستند که به آن ها لکه های فیزیکی می‌گویند این گونه لکه ها شامل لکه هایی هستند که می‌توان با استفاده از جسمی تیز و بران آن ها را برداشت اما نکته این است که از بین بردن آن ها با این روش ها کاملا کار نادرست و غیراصولی می‌باشد.

استفاده از اشیای نوک تیز و بران مانند چاقو و موکت بر و امثال آن باعث می‌شوند که به سنگ آسیب وارد شود و خط و خش در سنگ باعث جلوه زشت آن خواهد شد.

سنگ ها اجسام سفت و سختی هستند و شاید این گونه تصور کنید که اگر برای پاک کردن لک ها از اشیای تیز استفاده کنیم مشکلی پیش نخواهد آمد در صورتی که این گونه نیست درست است که سنگ ها به صورت اجسام سفت و سختی هستند اما نباید فراموش کرد که ممکن است با استفاده مواد شیمیایی و یا اجسام تیز به آن ها آسیب وارد نماییم.

کفسابی پله ها و پاگردهای ساختمانی در شوش

کفسابی در شوش با توجه به انواع روش های ساب زنی انجام داده می‌شود. برای محیط های بزرگ و همچنین محیط های کوچک که سنگ آن ها قطر کمی دارند باید از روش های مختلفی استفاده نماییم.

برای محیط هایی با متراژ بالا مثل اتاق و یا هال و مغازه و محیط کار و هر سطح دیگری از این قبیل می‌توان از کفسابی با استفاده از دستگاه های بزرگ ساب زنی بهره گرفت در حالی که برای محیط هایی کوچک که دارای سطوحی هستند که دستگاه بزرگ ساب زنی بر روی آن جای نمی‌گیرد باید از روش دیگری استفاده کرد.

روش مورد نیاز برای این کار استفاده از دستگاه ساب زنی به روش دستی است. دستگاه های ساب زنی دستی به این صورت هستند که با ‌استفاده از لقمه ها به لایه برداری کردن از سطوح می‌پردازند.

این گونه کفسابی ها اغلب برای پله ها و پاگردهای ساختمانی کاربرد دارند. کفسابی پله و پاگرد به صورت کامل و با در نظر گرفتن تمامی جزیئات باید انجام داده شود.

کفسابی در شوش

کفسابی لاشه سنگ ها

کفسابی در شوش به انواع خدمات لاشه سنگ می‌پردازد. خدمات لاشه سنگ به فعالیت هایی می‌گویند که به تراز و صاف بودن و درخشان کردن این سطوح پرداخته خواهد شد.

لاشه سنگ ها به سنگ های گفته می‌شود که به صورت قطعه قطعه و ناهماهنگ هستند و در کنار یکدیگر چیده خواهند شد و این چینش به صورتی است که مواد موزاییکی و یا مواد سیمانی در اطرف آن قرار می‌گیرد.

لاشه سنگ ها دارای سنگ های ریز و درشت هستند و به این دو دسته تقسیم بندی خواهند شد. سنگ هایی که ریز هستند کفسابی در آن ها ممکن است به زمان و دقت بیشتری نیاز داشته باشد اما سنگ های درشت ساب زنی و لایه برداری در آن ها راحت تر انجام داده خواهد شد.

لاشه سنگ ها محکم هستند و برای ساختمان سازی می‌توانند گزینه مناسبی باشند در هر حال لاشه سنگ ها چه از نوع درشت و چه از نوع ریز هر دو به صورت زیبا هستند و جلوه بسیار شیکی به سطوح می‌دهند.

انجام دادن ساب زنی لاشه سنگ ها با توجه به نوعی که دارند ممکن است به زمان و دقت بیشتری نیازمند باشد.

کفسابی در شوش

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بگذارید